2726
عنوان

شماهم بعد از خرید این حسو داشتین😭

137 بازدید | 10 پست

شوهرم امروز میخواست یه تومن بدهی برادرشو که مجرده بده گفت یکوخرده ای تو کارته منم رفتم بیرون انقدر از بی شلواری خودم حرصم دراومد با ساپورت رفته بودم آخه رفتم شلوار گرفتم بعد چن روز پیش شوهرم غیر مستقیم بهم فهموند که لباس خوابامو لباس زیرام تکراری شده منم امروز همه رو گرفتم شلوار لباس زیرو اینا نزدیک به هفتصد شد الان پشیمونم حس میکنم اسراف کردم اینکه کاش پول برادرشوهرمو میدادیم 

میشه برای عوض کردن خونه م صلوات بفرسی خیلی تو عذابم🌹

الان ک خریدی.لذت ببر

چ کاریه الان افسوس وفلان؟

بازم انتقالم منفی شد😭😭😭                                                ادمها همه ماهند!نیمه تاریکشان را به یکدیگر نشان نمیدهند.ادمها همه ماهند😊😊

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
به نظرت کار درستی کردم؟

من ک وضعیت زندگیتونو نمیدونم..ولی الان کاردرست یاغلط انجام دادی ک..پس لذت ببر

بازم انتقالم منفی شد😭😭😭                                                ادمها همه ماهند!نیمه تاریکشان را به یکدیگر نشان نمیدهند.ادمها همه ماهند😊😊

خب یعنی دیگه پول نداری قرض برادرشوعرتونو بدید؟

الان که دیگه خرج کردی کیفشو ببر ولی دفعهی بعد اول قرضتو بده 

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.