2204
2217
عنوان

شماهم بعد از خرید این حسو داشتین😭

118 بازدید | 10 پست

شوهرم امروز میخواست یه تومن بدهی برادرشو که مجرده بده گفت یکوخرده ای تو کارته منم رفتم بیرون انقدر از بی شلواری خودم حرصم دراومد با ساپورت رفته بودم آخه رفتم شلوار گرفتم بعد چن روز پیش شوهرم غیر مستقیم بهم فهموند که لباس خوابامو لباس زیرام تکراری شده منم امروز همه رو گرفتم شلوار لباس زیرو اینا نزدیک به هفتصد شد الان پشیمونم حس میکنم اسراف کردم اینکه کاش پول برادرشوهرمو میدادیم 

این روزا دلتنگیم واسه بابابزرگم که منو با مهربونیاش بزرگ کرده خیلی زیاد شده برام از ته دلتون دعا کنیدو صلوات بفرستین که من حداقل خوابشو ببینم🙏🖤

الان ک خریدی.لذت ببر

چ کاریه الان افسوس وفلان؟

بازم انتقالم منفی شد😭😭😭                                                ادمها همه ماهند!نیمه تاریکشان را به یکدیگر نشان نمیدهند.ادمها همه ماهند😊😊
الان ک خریدی.لذت ببر چ کاریه الان افسوس وفلان؟

به نظرت کار درستی کردم؟

این روزا دلتنگیم واسه بابابزرگم که منو با مهربونیاش بزرگ کرده خیلی زیاد شده برام از ته دلتون دعا کنیدو صلوات بفرستین که من حداقل خوابشو ببینم🙏🖤

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2226
به نظرت کار درستی کردم؟

من ک وضعیت زندگیتونو نمیدونم..ولی الان کاردرست یاغلط انجام دادی ک..پس لذت ببر

بازم انتقالم منفی شد😭😭😭                                                ادمها همه ماهند!نیمه تاریکشان را به یکدیگر نشان نمیدهند.ادمها همه ماهند😊😊
اول قرض میدادید ماه بعد به خودت میرسیدی

خودمم میگم کاش همین کارو میکردم ولی الان یکساله پشت گوش انداختم

اولویت قرضاتون بود

قرضو دو سه روز دیگه دوباره میده پول همش دستش میاد میره فقط الان حس میکنم اسراف کردم

2050