2726

هرچی دست و پا بزنه نتونه حق رو بگیره. بهش ظلام بشه و ظالم پررویی کنه و بگه در جایگاهی نیستی که نفرینت هم بگیره. اگه آه بکشه میگیره اگه نفرین کنه و به خدا بسپره خدا جواب طرف رو میده؟ 

بیاید خیلی عصبیم و دلم سوخته. بگید خدا نگاه میکنه یا نه؟

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ببین هیچوقت نفرین نکن چون انرژیش به خودت برمیگرده بگو میسپرم ب خدا من که اینقدر دیدم خدا جواب طرفو داده حتی خودم به دوستم نامردی کردم با اینکه حقشم بود ولی باز به خودم برگشت ده برابرش چون کار من نبود که اونو ادب کنم خدا هم جوابمو داد و اطرافماین چوب خدارو زیاد دیدم

نفرین نکن خوب نیست

چه کنم اهل نمیشن. 

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
من یکیو نفرین کردم.خودم گرفتار بلا شدم😢

چه جوری؟ یعنی اون هیچ چیش نشد؟ 

اه دل میگیره خیلی بدم میگیره من ی بار تو مجازی ی پسره اذیتم میکرد اون موقع تقریبا بچه بودم ناراحت شدم ولی نه خیلی اگه خدای نکرده اون اتفاق تواین سن برام میوفتاد سکته میکردم خلاصه دو سه  روز بعدش پسره پیام داد تورو خدا ببخش تو اتوبان نزدیک بود برم زیر خاور میدونم گناه تو منو گرفت خیلیم کله شق بود 

محمدمحبی❤️ 

فقط بسپار به خدا مادر من انقدر اینو اونو نفرین کرد الان خودش زمینگیر شده یه دسشویی نمیتونع بره اونایی و که نفرین کرد همه سرحال دارن میچرخن من خیلی بهش میگفتم نفرین نکن ولی گوش نمیداد ولی بسپاری به خدا خدا خودش جوابشو میده

نه تنها هیچیش نشد که زندگیشم رونق گرفت

ای خدا . چرا ظالما سالمن

2706