2726

بچه صورتم جوش داشت از محصولات بایوآکوا استفاده کردم داشتم بهتر میشدم رفتم صورتم اپلاسیون کردم چند روزه دوباره جوش زدم شنیدم روغن هسته انار واسه صورت و جوش و اینا خوبه تا حالا استفاده ای داشتین دیشب برای اولین بار استفاده کردم بدک نبود 

خدا جون شکرت 🥰⁦❤️⁩ حواستو بده به ماهت چراغای شهر ارزش ندارن  

من پوستم چربه نمیزنم

اما واسه مو میگن خوبه

حکایت ما و این زندگی، حکایت "انگشت کوچیکه پا" و پایه ی مبله درسته زندگی خیلی نامرده و زورش ب ما میرسه ولی میخوام بت بگم: مث انگشت کوچیکه پا پرو باش با هر زخمی ک زندگی بت زد درداتو بکش، اما زود ب خودت بیا و نشونش بده کی رئیسه😁🤪 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من پوستم چربه نمیزنم اما واسه مو میگن خوبه

منم پوستم چربه میشه بهش بگی مختلط وای من به موهام یه کوچولو زدم مثل شوره ولی کمتر یه چیزای سفیدی رو موهام بود زمانی که خشک شد دیگه نمیزنم به مو من به جاهایی که بدنم ترک برداشته واسه لاغری دیشب یه کم استفاده کردم حالا فعلا چند باری برای پوستم میخوام استفاده کنم ببینم چی میشه 

روغن خودش باعث جوشه  اما زیاد سخت نگیر به جوشات اعصابت اروم باشه خودشون کم کم میرن

وای از زمان بلوغ درگیرشون هستم بخدا الانم که ۲۲ سالمه ولکنم نیستن بخدا دیگه خسته شدم از دستشون 

منم پوستم چربه میشه بهش بگی مختلط وای من به موهام یه کوچولو زدم مثل شوره ولی کمتر یه چیزای سفیدی رو ...

آره یکی اینجا گفت برا صورتم زدم خیلی خوب بوده

حکایت ما و این زندگی، حکایت "انگشت کوچیکه پا" و پایه ی مبله درسته زندگی خیلی نامرده و زورش ب ما میرسه ولی میخوام بت بگم: مث انگشت کوچیکه پا پرو باش با هر زخمی ک زندگی بت زد درداتو بکش، اما زود ب خودت بیا و نشونش بده کی رئیسه😁🤪