2726
عنوان

دلم واسه دوستم میسوزه عروسیش....😔💔

| مشاهده متن کامل بحث + 462 بازدید | 27 پست
دقیقا منم میگم شاید بکارتش از اونا س ک خون نیاد ولی این خانوادش قبول نمی کنن قبل عقد هم خانوادش نامز ...

چ خانواده های عقب مونده ای

بیچاره اون دختر ک دارن زجرش میدن

فرشته ی من ۲۲ دی زمینی شد😍خوش اومدی نلینم🥰😍❤❤❤❤
دقیقا منم میگم شاید بکارتش از اونا س ک خون نیاد ولی این خانوادش قبول نمی کنن قبل عقد هم خانوادش نامز ...

ب راه. ندادن ک نمیشه رفت،مل همسایمون دختره مادرشوهره مابینشون میخوابیده تو عقد حامله شده،،

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
با کی بوده قبل عروسی؟ 

با کسی نبود دختر سر ب زیری هم بود هیچ دوست پسری هم نداشت فک کنم باکرتش از اوناس ک خون نمیاد 

این کاربری دست دونفره  فاطی رفیقم و خودم یلدا تاپیک ها مال اونه کاربری من jaaam هسش اگ کاری داشتید ب خودم بگید

خب پردش ارتجاعی بوده لابد حتما.. ای بابا اینطور که نمیشه باید میرفتن دکتر بعد از اینکه متوجه شدن خون نیومده..  خب خود دختر چی میگه باهاش حرف زدی؟

زندگی زیباست    زشتی های آن تقصیر ماست    در مسیرش هرچه نازیباست آن تدبیر ماست    زندگی آب روانیست روان میگذرد    آنچه تقدیر منو توست همان میگذرد....💖💖
چ خانواده های عقب مونده ای بیچاره اون دختر ک دارن زجرش میدن

والا دلم خیلی میسوزه دختر خیلی خوبیه😔

این کاربری دست دونفره  فاطی رفیقم و خودم یلدا تاپیک ها مال اونه کاربری من jaaam هسش اگ کاری داشتید ب خودم بگید
خب پردش ارتجاعی بوده لابد حتما.. ای بابا اینطور که نمیشه باید میرفتن دکتر بعد از اینکه متوجه شدن خون ...

اره حرف زدم میگ من قبل عروسی هیچ کاری نکردم 😔

نبردنش دکتر دااااا😔💔

اره حرف زدم میگ من قبل عروسی هیچ کاری نکردم 😔 نبردنش دکتر دااااا😔💔

اوووف امان از دست این ادمای بی فکر و بیسواد انگار سرشونو کردن تو کپک فقط تعصب الکی  

خدا لعنت کنه اینجور ادمایی رو.. حالا چی میشه؟؟

زندگی زیباست    زشتی های آن تقصیر ماست    در مسیرش هرچه نازیباست آن تدبیر ماست    زندگی آب روانیست روان میگذرد    آنچه تقدیر منو توست همان میگذرد....💖💖

بره از داماد شکایت کنه به عنوان حتک حرمت و افترا و اعاده ی حیثیت 

داماد هم بیاد ثابت کنه نبوده 😏 بعد هم مهرش رو بزاره اجرا تا حساب کار دست مرتیکه بیاد 

وقتی دختر بچه ۱۷-۱۸ سال رو شوهر میدن چه توقع دیگه ای جز این میشه داشت 

اره حرف زدم میگ من قبل عروسی هیچ کاری نکردم 😔 نبردنش دکتر دااااا😔💔

دخترهمسایه مارو۱۴سالش بودشوهرش دادن بعدشب عروسیش یه عروسیه مجلل وباخوشی تموم شدصبح توکوچه قیامت شدرفتیم دیدیم دامادوخانوادش اومدن سروصداکه دخترتون بکارت نداشت...مادره دختررفت سراغه دخترش اززیرزبونش کشیده بودکه چندساله خواهرزادش بهش تجاوزمیکنه اینم ازترس نگفته به کسی😓الهی خیرنبینه پسره به خالش که ازش کوچکتره تجاوزمیکرده ....داماده مردونگی کردودختررونگهداشت 😪طفلیا خیلی خانوادگی بهم ریختن یه طرف دخترشون یه طرف نوه شون مرده شورببرتش