2726

دوستم ۱۸ سالش بود یکسالم عقد بود 

روز شنبه عروسیش بود خیلی هم خوب گذشت دختر خوبی هم هس عروسی خوب بود 

تا اینک شنیدم دختر نبود یعنی (ب ک ا ر  ت) نداشته وای خانواده شوهرش غوغا ب پا کردن مامانش هم نمیدونسته خیلی دلم براش میسوزه دختر خوبی هم هس 😔

این کاربری دست دونفره  فاطی رفیقم و خودم یلدا تاپیک ها مال اونه کاربری من jaaam هسش اگ کاری داشتید ب خودم بگید

با کی بوده قبل عروسی؟ 

کریستین بوبن نویسنده مورد علاقه من تو کتاب دیوانه وار می‌گه هنر اصلی هنر فاصله هاست. زیاد نزدیک به هم می سوزیم. زیاد دور از هم یخ می زنیم. باید جای درست را پیدا کنیم و همان جا بمانیم.برای من عجیبه ما معتقدیم به دوری و دوستی ولی اصرار به ازدواج داریم. بله فرار از تنهایی نیاز به حس امنیت و یک رابطه جنسی مستمر و سالم و در نهایت فرزند آوری هست ولی باید به این جنبه هم فکر کرد که چقدر دوست داشتن واقعی را با عادت کردن به ف*اک دادیم؟ حسابش را کردیم که چقدر استعداد خصوصا زنان به تبع ازدواج از بین رفته؟ حسابش رو کردیم که چقدر آدم مهاجرت تحصیل تو بهترین دانشگاه ها شغل در یک شرکت بین المللی و یا دنبال کردن هنر و کار مورد علاقه رو گذاشتن پای این حضور همیشگی کنار هم ؟ پس اگه زندگی شما از عشق ناب به عادت رسیده اگه ازدواج شما چیزی شبیه به توقف پروژه توسعه فردی بوده اگر برای رشد یک نفر باید جای پایش روی شانهء له شده دیگری باشد اگر فارغ از فشار خانواده و دید جامعه و قانون آدم ثروتمند و قدرتمندی بودید انتخاب شما در این لحظه دیگه همسر شما نیست باید بگم چیزی شبیه به مرگ تدریجی رو تجربه می کنید. برای دوباره عاشق شدن و عاشق موندن تلاش کنید به طول زندگی فکر نکنید مهم نیست چند روز و چند سال کنار هم هستید به عرضش فکر کنید به اینکه از لحظه لحظه ی زندگی کنار هم لذت بردید یا نه برای من خیلی عجیبه آدم ها از خیانت می ترسند اما از عادت نمی ترسند آدم مگر چند بار زندگی می کنه که بیست سی چهل سال رو با کسی بگذرونه که لاجرم باید با اون باشه دوستش نداشته باشه و مثل یک کارمند مثل یک هم‌خانه باهاش ادامه بده.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

جهنم راحت شده از اون خانواده عقب مونده اصلا از کجا معلوم کار پسر خودشون نبوده 

انشالله یه بخت خوب در آینده جلو روش قراره بگیره سنی هم نداره 

منطق هایی که هیچ منطقی پشت آنها نیست...                   اسکاچ سایت هستم❤

من بکارتم خون نیومد اصلا شوهرمم ی جوری انگار تعجب کرد وپرسید براچی خون‌نیومده؟منم گفنم یعنی چی براچی خون نیومده منظورت چیه ؟ یکم پرس وجو کرده بود خودش بعدا دیده بود طبیعیه ک بعضیا خون نیادب نظرم ب جای دستمال ومسخره بازی باید همون اول ی تست سلامت بکارت بگیرن از دخترشون بدن دست خانواده ی داماد خاطر جمع 

از کجا میدونین بکارت نداشته شاید مدلش اینجوری بوده ک خون نمیومده چ راحت تهمت میزنن

دقیقا منم میگم شاید بکارتش از اونا س ک خون نیاد ولی این خانوادش قبول نمی کنن قبل عقد هم خانوادش نامزدشو راه نمیدادن خونشون

این کاربری دست دونفره  فاطی رفیقم و خودم یلدا تاپیک ها مال اونه کاربری من jaaam هسش اگ کاری داشتید ب خودم بگید
دقیقا منم میگم شاید بکارتش از اونا س ک خون نیاد ولی این خانوادش قبول نمی کنن قبل عقد هم خانوادش نامز ...

کاری نداره ک الان ببرن دکتر زنان .تا سه روز زخم میشه معلوم میشه رابطه اولش بوده 

2706