2733
2734
عنوان

میترسم قبول شن من نشم 😑

| مشاهده متن کامل بحث + 1193 بازدید | 89 پست

با این فکرا خودتو اذیت میکنی فقط نتیجه دلخواهتم نمیگیری من فامیلمون چندماه کوچیکتره برا همی یسال عقب افتاده ولی پارسال انقدر پیگیر بود که من قبول شدم یا نشدم :)))منم کلا به ی ورم گرفتمش 😂💔

Take me to church/I'll worship like a dog in the shrine of your lies/I'll tell you my sins,and you can sharpen your knife/Offer me that deathless death/Oh good God,let me give you my life🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هر وقت تونستی یک ماه تو رشته ریاضی دووم بیاری بعد بیا بگو راحته 😉

کاش یبار اینایی که میگن فلان رشته آسونه رو ببرن بندازن وسط کنکور بگن خب آسونه دیگه رتبه برتر شو 

ببینیم چه گلی به سرشون میزنن 🙄

ما حرفای تلخ و نیش و کنایه هامونو مینویسیم و چند دقیقه بعد فراموش میکنیم /اما این رو به خاطر بسپاریم که چه غرور هایی هستند که زیر این جملات خرد میشوند. چه قلب هایی که میشکنند💔🖤. به خاطر انسان بودن همدیگر را درک کنیم.  به قدرت منفی کلماتی که از اون ها استفاده میکنیم فکر کنیم و درنهایت انسان باشیم 🙏🏻😊/دوستان گل من هیچی بخدا تو دلم نیست.  بعضی وقتا اعصابم خورد بودنی اشتباه مرتکب میشم مثل اکثر مردم.  اگه جایی شما رو ناراحت کردم بهم بگید تا با تمام وجود ازتون پوزش بخوام 🙏🏻
الان براچی رشته مارو کوچیک میکنی تو بماند از راحتی رشته ریاضی😐خب راحت بود میرفتی عجب خدایا 

رشته ریاضی قطعا راحت نیست ۵۰ تا تست فیزیک داره ولی خب داوطلباش واقعا کمن کلا ۱۰۰ هزار نفر هستن ولی تجربی ۳۰۰ هزار نفره خب احتمال موفقیت تو ریاضی بیشتره دیگه🥰

2731
من پزشکی میخوام ریاضی شغلای خوبی نداره مشاورمون میگه رشته ی ریاضی متقاضی نداره کیف میکنن سال آخر

مشاودتون غلط کرده والا هر کی شریف قبول شده خیلی بیشتر از کسی خونده ک پزشکی قبول شده حتی بعدشم راحتی نداریم 

ی نصیحت خواهرانه همچین مشاوری ب درد جرز لای دیوارم نمیخوره چون سواد نداره بعد کنکور ب حرفم میرسی

هموون  خب قبول شدنش تو دانشگاه های شهرستانا راحته ولی ببینم اصلا میتونه ب شریف فک کنه فقط ی چ ...

خیلی بهم برخورد یه دختر ۱۸ ساله اینقدر... باشه ک بیاد به رشته ریاضی تو هین کنه

آخه تو اگه فرمولای حسابان و گسسته رو ببینی خب پسمیوفتی

هموون  خب قبول شدنش تو دانشگاه های شهرستانا راحته ولی ببینم اصلا میتونه ب شریف فک کنه فقط ی چ ...

من نمیفهم چرا تا یه ادم این مدلی میبینید میگید پزشکی هم ب عاقبت بقیه دچار شه عزیزم فردا پس فردا مریض شدی باید جونتو بدی دست همین ادمایی که بخاطر بالابردن ظرفیتا با درصدا افتضاح قبول شدنا:))))

Take me to church/I'll worship like a dog in the shrine of your lies/I'll tell you my sins,and you can sharpen your knife/Offer me that deathless death/Oh good God,let me give you my life🖤
2738
رشته ریاضی قطعا راحت نیست ۵۰ تا تست فیزیک داره ولی خب داوطلباش واقعا کمن کلا ۱۰۰ هزار نفر هستن ولی ت ...

خب دلیل نمیشه بیاد توهین کنه ک بدرد نمیخوره 

ک خودشو ببره بالا 

من واقعا متاسفم واسه کسایی ک اینطورین 

خیلی بهم برخورد یه دختر ۱۸ ساله اینقدر... باشه ک بیاد به رشته ریاضی تو هین کنه آخه تو اگه فرمولای ح ...

۱۸ عم ن تازه کلاس دهمه 

اره واقعا ریاضی هوش میخواد با خرخونی ب جایی نمیرسن بر عکس تجربی

من پزشکی میخوام ریاضی شغلای خوبی نداره مشاورمون میگه رشته ی ریاضی متقاضی نداره کیف میکنن سال آخر

حالا شما ک سنت کمه یچی ولی مشاورت دیگه خیلی خره که هنوز نمیدونه هر رشتع سختی خودشو داره :/

الان براچی رشته مارو کوچیک میکنی تو بماند از راحتی رشته ریاضی😐خب راحت بود میرفتی عجب خدایا 

عزیز من رشته ریاضی آسون تر نیست ولی وقتی کل جمعیتش ⅙ تجربی هست قطعا قبولیش خیلی خیلی راحت تره 

من خودمم ریاضی بودم. بهتره گارد الکی نسبت به واقیعت ها نداشته باشیم

از حالا تا همیشه من دلم سمت توئه                                واسه مهربونیات دلم طرفدار توئه                                       به خودت قسم که عشقی                                   
دقیقااا  وقتی خودشونو میسپارن ب مشاورای درپیتی و بی سواد همین میشه

اولا مشاور مدرسمونه نه مشاور خودم بعدشم ریاضی هرچی باشه از تجربی راحتره متقاضیاشم کمترن چرا به زور میگید من توهین کردم؟؟ من گفتم متقاضیاش خیلی کمتر از تجربین 

هشداارررر که آرامش مارا نخراشی😏😎😏😂😂✌✌😎😎😎😎😎😎😎😎😎
۱۸ عم ن تازه کلاس دهمه  اره واقعا ریاضی هوش میخواد با خرخونی ب جایی نمیرسن بر عکس تجربی

خب الان شما هم که داری رشته تجربی رو کوچیک میکنی فرقتون چیه

😂💔

خب دلیل نمیشه بیاد توهین کنه ک بدرد نمیخوره  ک خودشو ببره بالا  من واقعا متاسفم واسه کسا ...

خب اون از طرز تفکر نابود اونه مملکت همونقدری دکتر میخواد مهندسم میخواد شما تاپیک اینو بخون هنوز سه سال دیگه کنکور داره اون وقت از الان نگران قبول شدن فامیل هفت پشت غریبه اشونه از همچین کسی چه انتظاری دارین واقعا😐

2706