2204
2217
عنوان

میترسم قبول شن من نشم 😑

584 بازدید | 89 پست

تو فامیلمون دوتا هم سن من داریم یکیش پسرعمومه یکیشم یه دختر از فامیل ما دوره ولی نه زیاد پسر عموم ریاضی رفته زیاد فمرم به اون نیست چون رشتش فرق میکنه بماند که فامیل از راحتی رشته ی ریاضی نمیدونه  این دختره رفته تجربی منم تجربی یعنی اگه این قبول شه من نشم میخوام بمیرم ولی اون روزو نبینم هممون دهمیم ازش خبر ندارم ولی انگاری میره غیرانتفایی کلاس کنکورم میره من از سال بعد میخوام برم کلاس تابستونم آزمون فعلا الان میخونم و تست میزنم تخصصیارو به نظرتون این از الان اینحوریه ممکنه کنکور قبولیش احتمالش بیشتر از من باشه؟ از ش خبر ندارم چقدر میخونه و.... اینا راستی اینم بگم که نهمو تحدید شده بعد شهریورم داده الف نیاورده رفته غیرانتفایی این موضورو قایم میکنن ولی مطمئنم دلیلشو بنویسم طولانی میشه

خدایا شکرت شکرشکرشکرشکر  

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، 

شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

2215

فقط اینکه نوشتی ریاضی راحته باعث حالت تهوعم شد 

تو این تاپیک نمونم بهتره 🙄

ما حرفای تلخ و نیش و کنایه هامونو مینویسیم و چند دقیقه بعد فراموش میکنیم /اما این رو به خاطر بسپاریم که چه غرور هایی هستند که زیر این جملات خرد میشوند. چه قلب هایی که میشکنند💔🖤. به خاطر انسان بودن همدیگر را درک کنیم.  به قدرت منفی کلماتی که از اون ها استفاده میکنیم فکر کنیم و درنهایت انسان باشیم 🙏🏻😊/دوستان گل من هیچی بخدا تو دلم نیست.  بعضی وقتا اعصابم خورد بودنی اشتباه مرتکب میشم مثل اکثر مردم.  اگه جایی شما رو ناراحت کردم بهم بگید تا با تمام وجود ازتون پوزش بخوام 🙏🏻
الان براچی رشته مارو کوچیک میکنی تو بماند از راحتی رشته ریاضی😐خب راحت بود میرفتی عجب خدایا 

من پزشکی میخوام ریاضی شغلای خوبی نداره مشاورمون میگه رشته ی ریاضی متقاضی نداره کیف میکنن سال آخر

خدایا شکرت شکرشکرشکرشکر  
2238

هر رشته ای سختی های خودش را دارد 

معدل که مهم نیست خیلی ها هستن معدلشون عالیه ولی توی کنکور نتونستند رتبه خوبی به دست بیارن 

بی سر و صدا از پیشم رفت اما باور دارم حتما برمیگرده حتی اگه ۲۰ سال  یا ۴۰  سال یا .. طول بکشه منتظرش میمانم (🤟 تا ابد)
الان براچی رشته مارو کوچیک میکنی تو بماند از راحتی رشته ریاضی😐خب راحت بود میرفتی عجب خدایا 

هموون 

خب قبول شدنش تو دانشگاه های شهرستانا راحته ولی ببینم اصلا میتونه ب شریف فک کنه

فقط ی چیزی شنیدن 

دارن ظرفیت های پزشکی رو هم روز ب روز میبرن بالا و انشاءلله ب عاقبت رشته های مهندسی و علوم پایه دچار بشه

2244

با این فکرا خودتو اذیت میکنی فقط نتیجه دلخواهتم نمیگیری من فامیلمون چندماه کوچیکتره برا همی یسال عقب افتاده ولی پارسال انقدر پیگیر بود که من قبول شدم یا نشدم :)))منم کلا به ی ورم گرفتمش 😂💔

Take me to church/I'll worship like a dog in the shrine of your lies/I'll tell you my sins,and you can sharpen your knife/Offer me that deathless death/Oh good God,let me give you my life🖤
هر وقت تونستی یک ماه تو رشته ریاضی دووم بیاری بعد بیا بگو راحته 😉

کاش یبار اینایی که میگن فلان رشته آسونه رو ببرن بندازن وسط کنکور بگن خب آسونه دیگه رتبه برتر شو 

ببینیم چه گلی به سرشون میزنن 🙄

ما حرفای تلخ و نیش و کنایه هامونو مینویسیم و چند دقیقه بعد فراموش میکنیم /اما این رو به خاطر بسپاریم که چه غرور هایی هستند که زیر این جملات خرد میشوند. چه قلب هایی که میشکنند💔🖤. به خاطر انسان بودن همدیگر را درک کنیم.  به قدرت منفی کلماتی که از اون ها استفاده میکنیم فکر کنیم و درنهایت انسان باشیم 🙏🏻😊/دوستان گل من هیچی بخدا تو دلم نیست.  بعضی وقتا اعصابم خورد بودنی اشتباه مرتکب میشم مثل اکثر مردم.  اگه جایی شما رو ناراحت کردم بهم بگید تا با تمام وجود ازتون پوزش بخوام 🙏🏻

رشته ریاضی قطعا راحت نیست ۵۰ تا تست فیزیک داره ولی خب داوطلباش واقعا کمن کلا ۱۰۰ هزار نفر هستن ولی تجربی ۳۰۰ هزار نفره خب احتمال موفقیت تو ریاضی بیشتره دیگه🥰

من پزشکی میخوام ریاضی شغلای خوبی نداره مشاورمون میگه رشته ی ریاضی متقاضی نداره کیف میکنن سال آخر

مشاودتون غلط کرده والا هر کی شریف قبول شده خیلی بیشتر از کسی خونده ک پزشکی قبول شده حتی بعدشم راحتی نداریم 

ی نصیحت خواهرانه همچین مشاوری ب درد جرز لای دیوارم نمیخوره چون سواد نداره بعد کنکور ب حرفم میرسی

2241