2726
منم اين مشكل با باسنم دارم متنفرم ازش باسنم خيلي بزرگه بعد گودي كمرم دارم بدتر ميزنه بيرون هميشه مجب ...

من زن دایی ام خداااای باسن بود کمر بارییییک سینه هاشم ۷۵ بود.....خیلی پایین تنه بزرگی داشت ران و ایناشم بزرگ بود حالا لاغر کرده بخاطر بچه دار شدن بیا و ببیننننن هم با رژیم هم ورزش البتع تحت نظر دکتر هاا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ولا مال من گرد قلنبه همون بالا وایستادن 😁😁😁 اینم از عمه جانم ب ارث بردم

اینجوری خوبه پس تا اینجوری بیشتر مراقبت کن سوتینت همیشه سفت باشه 

ی چیز دیگه هم خیلی تاثیر داره وقتی حمومت تموم شد اب سرد بزنی جم تر میشه 

شاید دلش بشکنه تمسخر خوب نیست من یکی سر این موضوع اه کشیدم براش تو جمع ناراحتم کرد

اون ادم شده مخل زندگی من   انقدر ادعاش میاد انگار از دماغ فیل افتاده

هیکل بد و جلو شوهرای ما بدون روسری و با ی تاب و شلوار    لباس زیرش معلومه ما میگیم لباس زیرش این رنگی بود 

اصلا نه خجالتی نمیکشه نه محرم و نامحرمم حالیشه

من از تنها عضو بدنم اینارو دوست دارم 

دقیقا.منم دوس دارم...خخخخخ.

اصلا قشنگی اندام به هموناست..

خدایا به حق مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها هر کسی که امضای منو میخونه حاجت قلبیشو بده و کمکش کن.توفیق خواندن نماز را بهش عنایت کن.یه صلوات برای ظهور و سلامتی امام غریبم بفرست لطفا عزیزم.دوستون دارم.حلالم کنید اگر توی تاپیکی دلتونو شکستم.  
😀😀

والا بخدا...

همش ناشکری میکنن بعضیا...

خدایا به حق مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها هر کسی که امضای منو میخونه حاجت قلبیشو بده و کمکش کن.توفیق خواندن نماز را بهش عنایت کن.یه صلوات برای ظهور و سلامتی امام غریبم بفرست لطفا عزیزم.دوستون دارم.حلالم کنید اگر توی تاپیکی دلتونو شکستم.  
2706