2733
2734

با برادر شوهرم ۱۲ سال پیش یه زمین خریدیم ک پایینش رو مغازه کردیم و بالاش دو واحددر آوردیم راهرو مشترک حیاط مشترک و ...حالا چندماهی هست ک باهم همسایه شدیم دوواحد کنار هم.بعد ۱۲ سال چشم انتظاری اومدیم خونمون و ی سری بحثایی پیش اومده ک الان ب شدت پشیمانم از این همه شراکت.مثل ....موندیم تو گل.خونه رو با بهترین مصالح و زیباترین دکوراسیون ساختیم ولی چ فایده دلم خوش نیس توش جاریم اذیتم میکنه و ی بحثایی شده ن راه پس داریم ن راه پیش.ن میشه خونه رو فروخت چون زیرش مغازه اس و راهرو مشترک ن میشه داد اجاره حیفیمون میاد ن دوست دارم هرروز صدای جاریم رو بشنوم ک داره بلندبلند حرف میزنه تازگیا هم برادر شهرم کفتر بازی راه انداخته رو پشت بوم خ غصه میخورم ک چه غلطی کردیم بااینا شریک شدیم حالا چکار کنیم ب نظرتون؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خونه واحد خودتونو بفروشین مغازه شراکتتون بمونه 

متاسفانه راه مشترکه و بعید میدونم کسی زیاد تمایل ب خرید پیدا کنه البته خ هم توش پول خرج کردیم و همه چیز بهترین و شیکترین شد حیفیمون میاد

هیچ راهی نداره بفروشین؟ حالا ی ده تومنم زیر قیمت بدید فدای سرتون مهم اینه که برید جاییکه دلتون خوش ب ...

فکر نکنم چون این برادرشوهرم خ گنداخلاقه بعید میدونم راضی بشه مابفروشیم چون ابروی اونا میره از اینکا مردم بفهمن ما نمیتونیم اونا رو تحمل کنیم

فکر نکنم چون این برادرشوهرم خ گنداخلاقه بعید میدونم راضی بشه مابفروشیم چون ابروی اونا میره از اینکا ...

به اونا چه ربطی داره ‌. اگه میتونه خودش بخره اگه هم نمیتونه حق نداره مانع فروش شما بشه . بزار ابروشون بره وقتی هنوز یاد نگرفتن چجوری اداب همسایه رو رعایت کنن

میشه واسه حاجتم یه صلوات بفرستی 🙏
به اونا چه ربطی داره ‌. اگه میتونه خودش بخره اگه هم نمیتونه حق نداره مانع فروش شما بشه . بزار ابروشو ...

خودش ک نمیتونه بخره پولش نمیرسه.ولی جاریم خ سیاست داره بااینکه من ازش ده سال بزرگترم ولی محلم نمیده و باخودم و دخترم سرد برخورد میکنه انگار خ سرتره ولی هیچی نیس منم دارم تمرین میکنم مثل خودش باهاش رفتار کنم

2738
متاسفانه راه مشترکه و بعید میدونم کسی زیاد تمایل ب خرید پیدا کنه البته خ هم توش پول خرج کردیم و همه ...

عزیزم اپارتمان هم راهرو مشترکه مطمن باش از بش خونه گرون شده با کله میخرن.. ولی اگه دلتون نمیاد بفروشین سعی کن زیاد باهاشون چشم تو چشم نشی خونه بمون دیدی صداش بالاس اهنگ و تلویزیون باز کن صداشو نشنوی یا برو بیرون قدم بزن

عزیزم اپارتمان هم راهرو مشترکه مطمن باش از بش خونه گرون شده با کله میخرن.. ولی اگه دلتون نمیاد بفروش ...

فعلا همین کارو میکنم ولی اخه تااخر عمر ک نمیشه سوهان روح رو تحمل کرد همش دعا میکنم و از خدا میخوام راه نجاتی پیش پامون بذاره و جوری بشه طوری از هم دور بشیم ک ماه ب ماه نبینیم همو و این خونه کلا ب فروش بره.الهی امین