2204
2217
عنوان

مارک شناسا بیان...

143 بازدید | 13 پست

ساعت های مچی مارک کوارتز قیمتشون حدودا چقده؟

به این نگاه نکن که دارم ریپلای میکنم یا لایک میکنم یا تاپیک میزنم، جسمِ من مُرده فقط دارم مثل لاشه با خودم اینورو اونور می کِشَمِش😔خداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااابه فریادم برس😭
😂😂😂😂

چرا؟😁

به این نگاه نکن که دارم ریپلای میکنم یا لایک میکنم یا تاپیک میزنم، جسمِ من مُرده فقط دارم مثل لاشه با خودم اینورو اونور می کِشَمِش😔خداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااابه فریادم برس😭

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، 

شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

چرا؟😁

وای هرچی مینویسم فقط استیکر خنده میاد
گوشیم دیوانه شده 

😬کاربر قدیمی❤️ عشقهای من👈🏻اهورامزدا❤️پسرم❤️همسرم❤️ آدمی را آدمیت لازم است…💙  گفتار نیک❤️پندار نیک❤️کردار نیک❤️ (منتها نه برای همه)🥰
2215
کوارتز که اسم برند نیست اسم جنسه

روو صفحه ش نوشته کوارتز، سرچ کردم توو اینترنت، نوشته بود برنده

امشب چته تو🤣

وای هرچی مینویسم فقط استیکر خنده میاد
گوشیم دیوانه شده
کمکم کنید  

😬کاربر قدیمی❤️ عشقهای من👈🏻اهورامزدا❤️پسرم❤️همسرم❤️ آدمی را آدمیت لازم است…💙  گفتار نیک❤️پندار نیک❤️کردار نیک❤️ (منتها نه برای همه)🥰
وای هرچی مینویسم فقط استیکر خنده میاد گوشیم دیوانه شده کمکم کنید  

عجب😅

مامایی که قناد شد😍                                                             پیجم فالو کنید sweetdelsaesfahan 🧁🍰🍧🍨                                   
2050
ما هم باور کردیم😁 پس چرا اینو صدبار نوشتی و فرستادی تو همه تاپیکا؟😜

😂😂😂😂

الان مثلا جوابمو نوشتی و تایپ کردی؟  خوندمش اوکی وات نات لاک دبر در لام

کپ😂😂پی😂ست😂کر😂دم😂