2733
2734

صبح بهتر تاثیر داره یا عصر ها؟؟

شما چه ورزشی هایی میرید چقدر کم کردید

💕هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن ,او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی...💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

گفتن عصر ولی من با چشای خودم دیدم خواهر شوهرم یه روز درمیون میره باشگاه صبح ها میره

خییلی سایز کم کرده

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
عصر ایروبیک برو

عصر زومبا داره ساعت ۵ و نیم ..من عاشق زومبام 

ولی یکم مسیرش دوره ،ساعتشم دیره یکم .فکر میکردم عصر فایده نداره 

💕هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن ,او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی...💕
یه دلیل علمی داره که شوهرم هزار بار گفته یادم نمیاد ولی  شوهرم مربیه

عه میگم چرا شلوغ تر از صبح بود 😂یکم ترسیدم وارد شدم 

2738
عصر زومبا داره ساعت ۵ و نیم ..من عاشق زومبام  ولی یکم مسیرش دوره ،ساعتشم دیره یکم .فکر میکردم ...

ن اتفاقا چون تا عصر فعالیت داری ورزشم کنی بیشتر میسوزونی زومباهم خیلی لاغر میکنه گزینه ی خوبیه

گفتن عصر ولی من با چشای خودم دیدم خواهر شوهرم یه روز درمیون میره باشگاه صبح ها میره خییلی سایز کم ک ...

در کل ورزش که خوبه تاثیر داره خودم قبلا صبح ها میرفتم 

ولی من فقط ورزش زومبا دوست دارم باهاشم خوب لاغر میشم ،، متاسفانه اینجایی که من هستم کلا یه باشگاه زومبا داره اونم عصر ساعت ۵ و نیم یکم هم دوره مسیرش😢

برید از دکتر متخصص بپرسید 

چربی سوزی 

فقط صبح ناشتا باید برید ورزش بعد از ورزش ب مدت یک ساعت اب بعدش کربوهیدرات همراه با پروتیین ینی تخم مرغ و نان جون  همین بقیش علمی نیست اینطوری محیز انابولیکی رو تشدید میکنید 

ولی اگر هیج چربی ایی نداری در بدنت میخای عضله بیاری باید سه وعده  پروتیین بخوری بعد بری باشگاه فقط بدنسازی 

وجدان کاری همیشه حرف اولو میزنه 
در کل ورزش که خوبه تاثیر داره خودم قبلا صبح ها میرفتم  ولی من فقط ورزش زومبا دوست دارم باهاشم ...

چقدر خوبه که ورزش دوست داری.من اصلا دوست ندارم. خیلی سختمه. خیلی تنبلم به ورزش.حتی رقص..

الان که زمستونه ساعت ۶ هوا تاریکه. اگه بچه نداری صبح برو خوب

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
چقدر خوبه که ورزش دوست داری.من اصلا دوست ندارم. خیلی سختمه. خیلی تنبلم به ورزش.حتی رقص.. الان که زم ...

من عاشق باشگاهم البته ورزش های هوازی فقط ورزشایی که تشک پهن میکنن هی دراز میکشن بدم میاد ....

نه بچه ندارم ولی متاسفانه زومبا رو فقط همون تاییم داره 😢

من عاشق باشگاهم البته ورزش های هوازی فقط ورزشایی که تشک پهن میکنن هی دراز میکشن بدم میاد .... نه بچ ...

حیف. اونم که ساعتش دیره.

موفق باشی گل

2706