2726

شاید این موضوع ها تابو باشه اما خوبه که بدونیم چطور اولین بارهر کس تجربه می کنه که واسه بچه هامون اطلاعات داشته باشیم. شایدم مثه تجربه من خنده دار باشه    من اولین بار که دیدم پریود شدم، می خواستم برم خونه دختر عمم که بریم استخر باهم، چند دقیقه قبل رفتن دیدم شروع شده می دونستم ماجرا چیه، معلم پرورشیمون گفته بود، اما تصورم این نبود که ادامه داره....

رفتم خونه اونا و تاشب هی می رفتم دسشویی هی میدیدم هنوز ادامه داره نصفه شب رفتم دیدم فایده نداره لباس زیرمو بشوم، عوضش کردم بعدم نمدونم چرا اینجوری به مخم رسید که تو باغچشونو بکنم و بکنمش زیر خاک    تا مدتها تو حرفاشون دنبال این موضوع بودن که خاک باعچشونو نکندن که یه وقت شورتمو پیدا کنن هی هم محاسبه می کردم کی می پوسه خلاص بشم....  صبح ماجرا ادامه داشت 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من اواین بارک پریودشدم 11سالم بودگفتم مامان توروخدابه بابانگی رفتم نواربهداشتی بخرم وقتی برگشتم یواشکی اومدم خونه دیدم مامانم زنگ زده ب بابام داره میگه بهش😑😑😑

خواب امام زمانودیدم ده سال پیش تاکیدکردک یارای من چادرین اینوبروبه همه زنابگومن خودم سعادتشوندارم اماگفتم وظیموانجام داده باشم وحرف ایشونویه جای عمومی بذارم ک ببینن خانوما...........https://harfeto.timefriend.net/16484834867011 اگه راضی هستی برای سلامتی بچم یه صلوات بفرست مرسی💖
2728
وااااااا اخه چرا؟؟؟

ازش پرسیدم گفت میخاستم بپرسم زودنیس واست؟ 

حالابابام پرستارهس انگارمامایامتخصص زنان نبودمنوببره سوال کنه ازش😒

خواب امام زمانودیدم ده سال پیش تاکیدکردک یارای من چادرین اینوبروبه همه زنابگومن خودم سعادتشوندارم اماگفتم وظیموانجام داده باشم وحرف ایشونویه جای عمومی بذارم ک ببینن خانوما...........https://harfeto.timefriend.net/16484834867011 اگه راضی هستی برای سلامتی بچم یه صلوات بفرست مرسی💖

من یادمه اون موقعی ک واس اولین بار پریود شدم داداشم کوچولو بود مای بیبی میشد

بعد مامانم گفت ازین به بعد باید واس توام مای بیبی بخرم 😐😐😑😑💔💔😂😂😂

من  مصی ام،  24ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋

من کلللل زمین و اسمونو خبردار کردم انقد گریه کردم چون صبش با دلدرد پاشدم مگه خوب میشد بعد بابام میگف مبارکه میگفتمممم چییییی هنوووز زوووده بعد رفتن دشویی ی قطره اندازه نوک سوزن تو شرتم دیدم دیگه واویلااااااا اصلا انقد گریه کردم ابروم رف

این شهر همه در پی حرفند و حسودند..                اهسته و پیوسته و کم کم بغلم کن:)🫂                           کاربری دست دو نفره🥲دلیلشم اینه ک بنده ترکیدم و مجبور شدم از کاربری دختر عمه ی محترمم استفاده کنم
الان قدتون چنده ببخشید میپرسم و اون موقع چند بوده؟

168 یادم نمیاداون موقع چندبود

2706