2726
عنوان

بیتا و راهکارهایی برای چاق شدن:)

| مشاهده متن کامل بحث + 257187 بازدید | 13813 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بیتا جان سلام خوبی؟ من ۲۵ رژیم رو شروع کردم,۵۸/۵ بودم امروز صبح وزن کردم ۶۲ شدم🤩🤩🤩 ۳/۵ کیلو در ...

ببخشید میشه بگی کالریت حدودا چقدر بود 3000به بالا میزدی یا کمتر

❣️لیست کالری 3 بهمن ماه❣️ 1_پرنامین👈5098😉 2_نازنین زهرا👈 4561😊 3_عسل👈4525💙 4_فاطمه👈3792🥰 ...

چیا میخوردید انقدر کالری بالا میره؟☹

کاربرقدیمی هستم میشه برای رسیدن به حاجتم یه صلوات بفرسی🌱(اینجا سایت تبادل نظر هست پس دوست عزیز اگه نظرم رو دوست نداشتی گزارش نزن)
2728
بچه ها هر کی هر کدی خواست میتونه بیاد خصوصی 

به چه دردی میخوره

کاربرقدیمی هستم میشه برای رسیدن به حاجتم یه صلوات بفرسی🌱(اینجا سایت تبادل نظر هست پس دوست عزیز اگه نظرم رو دوست نداشتی گزارش نزن)
❣️لیست کالری 3 بهمن ماه❣️ 1_پرنامین👈5098😉 2_نازنین زهرا👈 4561😊 3_عسل👈4525💙 4_فاطمه👈3792🥰 ...

اره خیلی نزدیکیم

جالب اینه هر دومون قورمه سبزی خورده بودیم😅

ممنون عسل جون از اینکه لیست میذاری

خسته نباشی😍😘😘

من هیچ بی ادبی نکردم فقط با حرفاتون همه رو ناراحت میکنین و باعث میشین رژیممون به هم بریزه 😐..شما هم ...

بله از لحن حرف زدنتون مشخص بود!!!

من چیز ناراحت کننده ای نگفتم ، نظرم در مورد سبک رژیم بود 

توهین هم نکردم ، همه ی حرفام هم در مورد سبک غذایی بوده

اگه به رژیمتون مطمئن هستید پس نباید با حرف من به هم بریزه ، رژیمی که با یک حرف بخواد به هم بریزه باید دید آیا مشکلی داره ، اگه نداره پس با قدرت ادامه بدید و به محض  شنیدن نظر دیگران تغییرش ندید

من هیچ شخصی رو ریپلای نکردم ، فقط نظرم و چیزی که اطلاع داشتم رو به استارتر گفتم

بحث من و استارتر تمام شده ، البته اگه شما اجازه بدید!

خدادر زمین بندگانی داردکه برای برآوردن نیازهای مردم   میکوشند،اینان ایمنی یافتگان قیامتند                                        امام موسی کاظم(علیهالسلام)
حسنا جان یه مورد دیگه هم که هست از الان دیگه رژیم خودسرانه نگیر و با توجه به اینکه تنبلی تخمدان داری ...

چشم الان اومدم دکتر زنان نوبتم بشه حتما سوال میکنم

خدایا نزار هیچ زنی بی بچه باشه و هیچ بچه ای بی مادر 😇😍امین....میشه برا مامان شدنم صلوات بفرستی؟
حتما زهرا جونم ..خیلی خوشحال شدم گلم که تونستم یه کم آرومت کنم..خوشکلم توکلت به خدا باشه عجله نکن حت ...

انشالله هرچی خاست خدا باشه

خدایا نزار هیچ زنی بی بچه باشه و هیچ بچه ای بی مادر 😇😍امین....میشه برا مامان شدنم صلوات بفرستی؟
گلم میشه چیزایی که دکترتون تأیید کرد مصرف نکنید به منم بگید؟ من هم مشکل شمارو دارم. ممنونم💗

چشم حتما

اره خیلی نزدیکیم جالب اینه هر دومون قورمه سبزی خورده بودیم😅 ممنون عسل جون از اینکه لیست میذاری خ ...

نوش جان 😂😍

خواهش میکنم کاری نمیکنم عزیزدلم

فقط 6 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 !Lets be clear i trust no one  !                                   بذار رو راست باشم؛ من به کسی اعتماد ندارم!🖤                  همیشه عشق باشد،همیشه برکت💙                          https://harfeto.timefriend.net/16545522888122
2706