2737
2734
عنوان

بیتا و راهکارهایی برای چاق شدن:)

| مشاهده متن کامل بحث + 257828 بازدید | 13813 پست
واس استپ وزنی چکا کنیم؟ ک یهو دیک وزن بالا نمیره🥲

باید شوک وارد بدنت بشه حالا چجوری یکی دو روز کالری ۴۰۰۰ بزنی و دوباره برگردی به همون کالری که باید میزدی 

زود به زودم وزن کشی نکنید که انگیزتونو از دست بدید ماهی یکبار خوبه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بیتا جون شوهرامونو چجوری چاق کنیم شوهر بدبخت من همش تو جادس مسافر میبره چیا براش بذارم بخوره اخه یه ...

عزیزم باید برسی بهش ساندویچی مختلف از سالاد الویه شامی، کتلت یا کوکو، حتی شده نون پنیر گردو بذار براش، آبمیوه بذار بخوره ، وقتیم میاد خونه غذاشو میخوره براش یه ظرف تنقلات بذار و یه معجون از بستنی و خرما و ۴ مغزو موز و نارگیل و کنجد درست کن بده بخوره ، آقایون اگه باشگاه برن عالیه 

راستی سیب زمینی و تخم مرغ یادت نره بذاری تو میانوعدش

2731
سلاااااام بیتا جونمی  منم عضو چالشتون میشم از فردا قدم ۱۷۰  وزنم ۶۳ لخت بدون لباس ...

سلام عزیزم خوش اومدی  

وزنتو همون ۶۳ در نظر بگیر 

اگه اراده کنی چرا که نه تاعید به هدفت میرسی  

سلام عزیزم خوش اومدی     وزنتو همون ۶۳ در نظر بگیر  اگه اراده کنی چرا که نه تاعید ب ...

بیتا جون سیبزمینی تنوری رو چطوری درست کنم؟

بزارم تو فر؟

راستی امروز مبخوام از پنکیک های خوشمزت درست کنم ببینم چطوری میشه😅

بیتا جان سلام شب خوش❤ من امروز با یه مشاور طب سنتی صحبت کردم و ایشون گفتن که طب سنتی کالری شماری رو ...

من خودم طبعم گرم و خشکه خیلی لاغر بودم سعی میکنم غذاهای سرد و تر بخورم مثل  سیب زمینی برنج آش جو شیر  الان دارم بهتر میشم هم طبعمو دارم معتدل میکنم هم وزن میگیرم باید بدونی چی برات خوبه 

2738

بیتا جون یه سوال من از اول مهر یواش یواش کالری شماری کردم قبل کالری شماری ۵۳بودم  اول آذر وزن گشی کردم شده بودم ۵۸ چرا اصلا معلوم نیست که انقد وزن اضافه کردم فقط وقتی اندازه هامو با متر میگیرم متوجه تغییر میشم 

یه پیشنهاد دیگه به خانومهایی که تازه دارن کالری شماری میکنن تمام اندازه هاشونو با متر خیاطی بگیرن و یه جا بنویسن دو ماه دیگه دوباره اندازه گیری کنن حسابی سورپرایز خواهند شد 

بیتا جون سیبزمینی تنوری رو چطوری درست کنم؟ بزارم تو فر؟ راستی امروز مبخوام از پنکیک های خوشمزت درس ...

نه عزیزم یه قابلمه کوچیک بردار یک سومشو نمک درشت بریز سیب زمینی ها رو تمیز بشور و با پوست بذار رو این نمکا درشو ببند و زیرشو کم کم کن خیلی خوب میشه

نوش جان عزیزم امیدوارم خوب بشه  

دوستان برای اینکه کالری زیاد بزنید وعده صبح خیلی مهمه من تا الان دو بار صبحانه خوردم شده ۹۳۰ تا یه بار ارده شیره یه بار نیمرو با روغن حیوانی یه ساعت دیگه هم میانوعده میخورم لطفا سحر خیز باشید 

بیتاجون با این قدر کالری که میزنم میتونم تا عید ۱۲ کیلو چاق کنم؟ یا باید بیشتر بزنم؟

آره اگه کالری شماریت دقیق باشه تا عید میرسی حالا بذار تا یلدا همینجوری پیش برو بعد وزن کن ببینیم تو این ۲۰ روز چقدر اضافه کردی بعدش دیگه میاد دستت که چقدر باید بخوری

2706