2737
2734

آه ،چی بگم خدایا

اول اینکه تو شهری که من هستم غریبم و پدرمادر پیر دارم که تهرانن

دوم اینکه ۲ ماه پیش شوهرم ۷ روز بیمارستان بستری بود بخاطر کرونای شدید

ما از مادرشوهرم گرفتیم، چون شوهرم فقط بهش رسیدگی کرد و مابقی خواهراش حتی یه دارو و غذاهم برای مادره ندادن!

با اینکه خودم مریض بودم و درد بدن داشتم از زور تنهایی ولی ۲۴ ساعته بالاسرش بودم و پرستاریشو میکردم  چون خیلی حالش بد بود  با درگیری حدود ۴۵ تا ۵۰ درصد!!

خودم تو این ۷ روز تو بخش عفونی موندم و کاراشو میکردم  نه غذا میخوردم نه میخوابیدم حدود ۱۰ کیلو لاغر شدم ،یعنی کسی نبود بگه تو که تو اون وضعیت وحشتناکی چیزی میخوری؟ احتیاج به استراحت داری؟

مادر دو ساعتم نیومد پیشش بمونه با اینکه اون میتونست چون خوب شده بود 

اولازینکه نگفتن خرت به چند من! تو اینجا بی کس و کاری دکتر دوا لازم داری؟ چی میخوری کجا میخوابی؟

تازه گیا هرجا میشینن هرکسی میبینن یا حتی تو روی خود من میگن داداشش (کارای خارج بیمارستان رو انجام میداد) فقط باعث شد خوب بشه بچه مون! اگه اون نبود بچم مرده بود!

یعنی اون همه کاری که من کردم هیچی! صدمه روحی روانی که من خوردم از زور تنهایی هیچی !!!🥺😭😭😭😭

همش میگه داداشش داداشش! اون فقط بیرون وگر کاری انجام میداد اما من تو بخش عفونی هر لحظه تا دم مرگ میرفتم و برمیگشتم روزی صدبار....

خدایا تو یاورم باش💔🥺 اکانت دوممه با این بیشتر درد دل میکنم 🌹😔

گور بابای مادرشوهرت به همین سادگی... 

مهم شوهرته ک قدر دانت باشه دیگه هم محل سگ ب این زنیکه فتنه نده... 

هدفم این روزا لاغر شدنه.... 1400/08/01___80کیلو....1400/09/09___74.15کیلو...1400/09/24___72.950کیلو... 1400/09/30___73.600❌❌... 1400/10/20___72.200...          1400/10/30__71.750... 1400/11/4___70.600.... 1400/11/20___69.850....

مهم اینه شوهرت ببینه اونا کی باشن که نظر بدن 

ما را از “چوب خدا” ترساندندولی…به “بوسه خدا” امیدوارمان نکردنددر حالیکه خداوند کلامش را با “الرحمن و الرحیم” آغاز می کندبارش بوسه های “بی منت” خداوند را برایتان آرزومندم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
گور بابای مادرشوهرت به همین سادگی...  مهم شوهرته ک قدر دانت باشه دیگه هم محل سگ ب این زنیکه فت ...

من دوماه پامو خونش نذاشتم ،دیشب که رفتم فقط اُرد میداد انقدر پرروعه

خوبی از حد بگذرد نادان خیال بد کند

مامانشم میتونست بیاد دوساعت پیشش

اما منو له کردن خوردم کردن تو تنهایی

الهی عزیزممم چقد سختی کشیدی خودتم حالت بد بوده ،نگهداری از بیمار مخصوصا بی خوابی آدمو کاملا ضعیف میکنه هم روحی هم جسمی

شوهرت باید جوابشونو بده

جنگل رو به فنا بود ولی درختها هنوز به تبر رای میدادند چون تبر درختان را قانع کرده بود که او هم یکی از انهاست زیرا دسته او هم از چوب بود..
2738

اجرتو خدا بهت میده

اون بالاسری همه چیو میبینه

خداروشکرکن که همسرت الان سالم کنارته.

میتونی با لبخند بخاطر زحمات برادرشوهرت تشکرکنی و مثلا بگی خوبه تو کل خانواده تو یکی بودی گاهی کمک حال باشی.هدا خیرت بده وگرنه من دست تنها تر ااز این میموندم

من دوماه پامو خونش نذاشتم ،دیشب که رفتم فقط اُرد میداد انقدر پرروعه

منم ۲ ماهه نمیرم پدرشوهرمو پر میکنه که این نمیاد این تحویل نمیگیره اما دیگه نمیگه چرا نمیاد چه غلطی کردم که نمیاد

خب خدا بهت زبون داده

بگو دست داداشش درد نکنه قدردانشیم

ولی اونیکه با وجود مریضی تو بخش عفونی بالای سرش بود من بودم نه کسی دیگه

به شوهرتم بگو مامانت خودش می تونست بیاد و نیومد 

خودش بیماری بهمون داد هیچ کاری هم نکرد

حالا هم داره اجر کارای منو زیر سوال میبره و دلمو می شکونه

الهی عزیزممم چقد سختی کشیدی خودتم حالت بد بوده ،نگهداری از بیمار مخصوصا بی خوابی آدمو کاملا ضعیف میک ...

باورت نمیشه من از بی غذایی ۱۰ کیلو اب شدم

صبحانه نداشتم بخورم بیمارستان فقط شیر میداد که واسه منه مریض خوب نبود

غذای بیمارستانم که میخوردم بالا میاوردم نمیتونستم تحمل کنم

فقط آب میخوردم ۱۰ کیلو کم کردم😭🥺

میگفتی اره دستش درد نکنه  اون حداقل کارای بیرون میکرد شماها ک اصلا نیومدین منو شوهرم تنها با مر ...

بخدا خواهراش رفتن مسافرت

مامانش فقط یبار اومد 

میتونست حداقل ۲،۳ ساعت روزی بیاد من برم خونه بخوابم😭😭😭😭😭

2706