2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همین ترس از گفتنش از همه چی بدتر بود واسم 

با دختراتون اونقدر صمیمی باشید تا بتونن چیزای کوچیک زندگیشونو بهتون بگن نه اینکه از ترس هیچی نگن

با سهمیه وارد دانشگاه میشوند،با رشوه مدرک میگیرند،با رانت به موقعیتی میرسند،با رشوه مجوز میگیرند و مردم بیگناه و از همه جا بیخبرند که تاوان این تسلسل معیوب را با جانشان میپردازند🖤🖤#آبادان_تسلیت
2728

۱۲ ساله بودم 

مامانمم خونه نبود

دیدم شلوارم خونی شده یه کم با گریه رفتم ب بابام گفتم 

بابامم خودش همه چیو واسم توضیح داد و گفت چیکار کنم

چند روز بعدم بردم دکتر زنان 

شرمگین نیستم وقتی صریحانه از واقعیت شما می گویم ، که آخور خوک پاک تر از پاک ترین شماست...

هیچ توضیحی برام نداده بودن با اینکه دوتا خواهر بزرگتر داشتم . خیلی غریبانه رفتم سرویسو با ترس به مامانم گفتم . بعدشم چیزی بهم نگفت که اصلا چی هست .  تا حدی که نمیدونستم ماهی چند بار این اتفاق می افته 

بنویسید که این مرده به عشق - بر سر قبر خویش گریه نکرد - میلاد مزارش هم که رسید - غم را با دل خویش لمس نکرد
از مدرسه اومدم با اینکه قبلا مامانم بهم گفته بود شوکه بودم مامانم اومد اتاق گفت رنگ و روت چرا اینطور ...

خوش ب حالت  چ مامان خوبی داری😂من خودم رفتم مغازه هنوزم تو ذهنمه ی پسر جوون بود فک میکردم خیلی چیز بدیه روم نمیشه بگم نوار بهداشتی میخاام😢😐😂

کاربری و تاپیک ها همش مال ی نفر نیست⁦🙏

ای خداا یادمه پریودشدم ب مامانم گفتم بعد رفتم مدرسه موقعی ک برگشتم خونه دوتاخاله هامم اومده بودن بهم گفتن مبارکه ی شرت و دوتا نواربهداشتیم هرکدوم اورده بودن

برای سلامتی و ظهور امام زمان (عج) و خونه دار شدن من صلوات بفرستیدلطفا😍😍 ۱۴۰۱/۳/۱۲💘
2706