2726

اگر با یک نفر همکار باشی

باهم کار کنین:

بعد یک مدت شما جابه جا شی

دستگاه به ارزش 17میلیون بدی  همینطور رو دوستی دست همکارت باهاش کار کنه مفتکی رو دوستی که باهم داشتین

بعد 5ماه  که طرف مفت با دستگاه کار کرده بیای دستگاه بخوای ببری دیگه 

بگه من ازت 7میلیون میخوام

7میلیون بهم بده تا دستگاه بدمت

7میلیون هم ازت نخواه در واقع ازت پولی طلبکار نیس هیچ مدرکی هم نداشته باشه

فاکتور دستگاه داشته باشی که این دستگاه شما خریدی بنام شماست 

زنگ بزنی صدو ده بری در مغازش با فاکتور میشه دستگاه ازش گرفت؟

هر کی ادعا داره باید ثابت کنه اگر فاکتور ب اسم شماست دستگاه برای شماست و ایشون اگر ادعا داره دستگاه ...

اصلا نمیگه دستگاه مال منه میگه من ازت 7 میلیون میخوام 7 میلیون بده دستگاه میزارم ببری 

این اصلا از ما پول نمیخواد مدرک هم نداره 

دستگاه مال ما رو دوستی و آشنایی دادیم دستش الانم دستگاهمون میخوایم ما که نمیتونیم الکی 7 میلیون بریزیم تو حلق این بشر

فاکتور دستگاه مال ماست به اسممون ببریم با صدوده دستگاه میدنمون؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اصلا نمیگه دستگاه مال منه میگه من ازت 7 میلیون میخوام 7 میلیون بده دستگاه میزارم ببری  این اصل ...

اگر نداد بجرم خیانت در امانت ازش، شکایت کن

بگو باید اجرت المثل مدت استفاده از، دستگاه رو هم بدی

2728
اصلا نمیگه دستگاه مال منه میگه من ازت 7 میلیون میخوام 7 میلیون بده دستگاه میزارم ببری  این اصل ...

اره زنگ بزن 110 بیاد نهایتا صورت جلسه میشه کمال امانی، رو نمیده راحت بتونی ازش ب جرم خیانت در امانت شکایت کنید

110 دادگاه نیست که ازش پس بگیره نهایت میگه یا توافق کنید حل کنید یا پرونده درست میکنه میفرسته دادگاه برای تصمیم گیری

اسمم محمد  ۳۸ سالمه-شرکت ساختمان سازی دارم در بازار بورس و طلا هم هستم