2703
2553
عنوان

کیا کنکورین؟

68 بازدید | 10 پست

برنامتون چجوریه؟ویه سوال واسه دانشگاه فرهنگیان شیراز چه رتبه ای و ترازی لازمه؟از  ریاضی

خیلی ناامیدم.آزمون قلمچی دادم.کارناممو دیدم الان.رتبم از ۹۱هزار نفر شده ۸۵هزار😭😭😭همشونو فقط ۳درصدو۴درصد دادم.بالاترینش ۱۲درصد بود.نمیدونم چکار کنم.بنظرتون از الان اگه بخوام بخونم و تست بزنم،میتونم امسال کنکور قبول شم؟

دیگه کار کن خاهر😑 

از رشته ریاضی خیییییییلی راحت واسه فرهنگیان میگرن مثلا با رتبه ۳۰ هزار ولی با رتبه الان تو......

بخون رتبتو به ۲۰ تا ۳۰ هزار برسون میاری فرهنگیان 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
جدی؟من فک میکردم با۶هزار بگیرن.هرکی یجی میگه

نگاه کن اول بگو منطقه چندی؟ 

بعدش کلا فرهنگیان از رشته ریاصی و تجربی خیلی راحت تر و رتبه های بالاتر رو قبول میکنن چون تو این دو تا رشته همه به فکر مهندسی و پزشکین نه دبیری 

بهت اطمینان میگم اگه به خودت یکم زحمت بدی دبیری رو میاری اگه هم نه بازم اموزش ابتدایی قبول میشی یکم سخت بگیر به خودت نتیجشو میبینی! 

منطقه چندی گل گلی؟

2714
خب پس منطقه دو یا سه ای خیییییلی راحت تر میتونی بری فرهنگیان بخون از دست نده

بنظرت از الان بخونم قبول میشم؟از یکی پرسیدم گفت فرهنگیان رتبه زیر ۲هزار میخواد.ینی هر کی یچی میگه.حالا امیدوارم قبول شم.تست زنیمم ضعیفه.خیلی کند هستم