2410
2553
عنوان

تنبلی تخمدان دارم بیایت بچها کمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 188 بازدید | 36 پست
این حرفا چیه براون توضیح بده بگو مشکل دارم باید برم دکتر....بفکر خودت باش از الان فردا مثل ما هی درگ ...

گفتم بهشون ک دکتر لازمم 

ولی نگفتم چ مشکلی 

اوناهم عین خیالشون نیس 

خدا بزرگه 

مگه نه؟؟😥

میشه برام ی صلوات بفرستین❤❤❤❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

گفتم بهشون ک دکتر لازمم  ولی نگفتم چ مشکلی  اوناهم عین خیالشون نیس  خدا بزرگه  ...

بله عزیزم خدا بزرگه.... اما تو دیگه خودت خیلی بزرگ میکنی مسئله رو مگه عیبه که اینقدر دل دل میکنی واسه گفتن بهشون..... کار اشتباهی میکنی زودتر بقکر خودت باش..... این موهای زائد اگه رفع نشه مشکلت صورتتو افتضاح میکنه کل بدنتم میگیره اونوقت باید بفکر چاره برا موهای زائدت باشی و هزارتا بدبختی دیگه....

2456
ببخشید شما اومده بودین برا مشکل خودتون  من سرتونو درد آوردم

نه عزیزم این چه حرفیه.... حتماا حتمااا برا این هفته برو دکتر اصلاا لفتش نده تازه دیرم شده الان تا خاد نده زودتر رفعش کن

بله عزیزم خدا بزرگه.... اما تو دیگه خودت خیلی بزرگ میکنی مسئله رو مگه عیبه که اینقدر دل دل میکنی واس ...

آخه در دام یکی دو تا نیس ک 

بواسیر دارم 

لاغری شدید 

تنبلی 

هزار و یکی دیگه ب قرآن 

مجردی 

همشم از استرس و تنشیه ک تو خانواده مه 

آخه در دام یکی دو تا نیس ک  بواسیر دارم  لاغری شدید  تنبلی  هزار و یکی دیگه ...

قشنگ همه مشکلاتتو به مادرت یا خواهرت بگو اونا یه راه حل و فکری برات میکنن اصلاااا نگرانی به دلت راه نده 

2714
آخه در دام یکی دو تا نیس ک  بواسیر دارم  لاغری شدید  تنبلی  هزار و یکی دیگه ...

اینم بگم که بواسیر اگه زودی فری دکتر با دارو رفع میشه اگهه دیر بری باید عمل کنی اونوقت خیلی دردسر باید بکشی

قشنگ همه مشکلاتتو به مادرت یا خواهرت بگو اونا یه راه حل و فکری برات میکنن اصلاااا نگرانی به دلت راه ...

مرسی از دلگرمیت 

ان شالله خدا بهت ی فرشته ی ناز و سالم بده 

اینم بگم که بواسیر اگه زودی فری دکتر با دارو رفع میشه اگهه دیر بری باید عمل کنی اونوقت خیلی دردسر با ...

آره اینم میدونم 

ولی خوب دیگه خیلی خجالت می کشم اینو بگم

آره اینم میدونم  ولی خوب دیگه خیلی خجالت می کشم اینو بگم

اصلا خجالت نکش اصلااااا سلامتیت مهمتر از هرچیزیه بفکر خودت نیستی بفکر این باش که اگه الان راحت و بی سر و صدا نری دکتر مشکلت جدی میشه و باید همههه بفهنن تو جه مشکلی داری....

اصلا خجالت نکش اصلااااا سلامتیت مهمتر از هرچیزیه بفکر خودت نیستی بفکر این باش که اگه الان راحت و بی ...

آره درست میگین 

ممنون اینطور ک گفتین مصمم میشم ک بگم 

خوب با زنداداشم راحت ترم ب اون میگم ک بهشون بگه

2706