2204
2217

بچها من دوسال اذدواج کردم چندین بار اقدام کردم اما باردار نشدم رفتم سونو روز ۱۲ پریودی دادم فولیکولم ۶و۷ بود  تنبلی تخدانم دارم یه ماه در میون پریود میشم مدت زمان پریودیمم نهایتش۴ روزه ....

دیروز رفتم دکتر فقط برام یه ازمایش هورمونی برا روز ۳ پریودی توشت برام دیگه هیچ قرص و دارویی نداد و اینکه گفتم برا ۷ماه دیگه میخوام اقدام برا بارداری کنم بعد دکتر گفت بنظرم زودتر باردار شو پیش خودم گفتم من که مشکل دارم چطور باردار بشم با این مشکل  دوروزه دارم به حرفش فک میکنم اگه میتونستم باردار بشم دیگه چرا اومدم دکتر منکه نفهمیدم منظورشو اگه شما فهمیدین به منم بگین....

حالا گذشته از اینا تجربیات مشابهی مثل من دارین بگین لطفا 

سلام عزیزم میشه بپرسم علائم شما ک تنبلی دارین چیه 

آخه منم حس میکنم دارم ولی تا حالا نتونستم برم دکتر 

نمیدونم چی بگم ب خودا هیشکی ب فکرم نیس😪😪

کلا پریودیم ی روزه ولی هر ماه میشم

میشه برام ی صلوات بفرستین❤❤❤❤❤

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2215
2050
این حرفا چیه براون توضیح بده بگو مشکل دارم باید برم دکتر....بفکر خودت باش از الان فردا مثل ما هی درگ ...

گفتم بهشون ک دکتر لازمم 

ولی نگفتم چ مشکلی 

اوناهم عین خیالشون نیس 

خدا بزرگه 

مگه نه؟؟😥

میشه برام ی صلوات بفرستین❤❤❤❤❤
گفتم بهشون ک دکتر لازمم  ولی نگفتم چ مشکلی  اوناهم عین خیالشون نیس  خدا بزرگه  ...

بله عزیزم خدا بزرگه.... اما تو دیگه خودت خیلی بزرگ میکنی مسئله رو مگه عیبه که اینقدر دل دل میکنی واسه گفتن بهشون..... کار اشتباهی میکنی زودتر بقکر خودت باش..... این موهای زائد اگه رفع نشه مشکلت صورتتو افتضاح میکنه کل بدنتم میگیره اونوقت باید بفکر چاره برا موهای زائدت باشی و هزارتا بدبختی دیگه....

ببخشید شما اومده بودین برا مشکل خودتون  من سرتونو درد آوردم

نه عزیزم این چه حرفیه.... حتماا حتمااا برا این هفته برو دکتر اصلاا لفتش نده تازه دیرم شده الان تا خاد نده زودتر رفعش کن

1718