2733
2734
عنوان

کتک کاری و طلاق......

483 بازدید | 25 پست

سلام بچها خوبین 

ایشالا که مسیرتون هیچوقت به آدمای بد نخوره سر راهه منکه یه از خدا بی‌خبری خورد که هیچ بویی از انسانیت نبرده فقط بلده خودشو خوب نشون بده 

بهم همیشه توهین میکنه و وقتی عصبی میشه مثل دیونه هاس هرکاری ازدستش برمیاد دوست نداره با خانواده من رفت و آمد داشته باشیم همش زور میگه خیلی باهاش جروبحث کنم کتکم میزنه ازش مثل چی میترسم آخرین باری که با پدر مادرم دعوا کرد با چاقوی خیلی بزرگ دستشو جر داد تا الان که 3 سال میگذره دستش فلج مونده من چیکار کنم بااین آدم زبون نفهم هیچ خوشی ازین زندگی لعنتی ندیدم فقط بخاطر پسر 2 سالم تحمل میکنم خیلی خسته شدم خدایا خیلی خستم 😭😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فکر کردم شوهر من فقط اینطوریه‌ .خیلی سخته. ن منتظرم پسرم یکم بزرگتر بشه

عضو گروه رز قرمز هستم. وزن شروع ۸۸.۴۰۰. تاریخ شروع، ۱۰/۸/۱۴۰۰. هدف اول.۸۰‌  هدف دوم. ۷۵. هدف سوم۷۰. هدف چهارم. ۶۵.  وزن فعلی. ۸۸.۴۰۰
2731

منم مثل توام شوهر منم یجور دیگه مریضه فقط بخاطر بچم تحمل میکنم همچین زندگی ای ندارما ولی فک نکنم اگه طلاق بگیرم بتونم زندگی بهتر از اینجا واس بچم بساز توهم بسوز و بساز اگه شرایطشو نداری باید خدا کنه شوهرامون ادم شن

همیشه وقتی دعوا میکنیم بهم میگه برو خونه ی بابات من مشکلی  ندارم با رفتنت ولی بعدش که آروم میشه میگه اگه بخای بری نمی‌ذارم زنده از خونم بری بیرون یسره تهدیدم میکنه فوش های ناموسی میده همش فکر طلاق به سرم میزنه ولی فکر اینکه بچمو پسش این دیونه تنها بذارم دیوونم میکنه بچه مو به کی بسپارم آخه به مادرش که همش سرش تو تلویزیونه حتی 100 بارم صداش کنی نمیشنوه بس کا تو فاز فیلم هاس یا به خودش که مثل دیوونه هاس اگه بچمو بدم دستش خودم برم میدونم یسره میزنتش اذیتش میکنه من چیکار کنم آخه گیره یه روانی افتادم 

2738

بخاطر پسرت تحمل نکن 

پس فردا خودش ازت طلبکار میشه که چرا منو توی این محیط متشنج نگه داشتی

چرا جدا نشدی که راحت بشیم 

بچه به پدر روانی و مادر افسرده نیاز نداره بخدا

یکیشو داشته باشه ولی سالم و شاد براش بهتره

همیشه وقتی دعوا میکنیم بهم میگه برو خونه ی بابات من مشکلی  ندارم با رفتنت ولی بعدش که آروم میشه ...

جدا بشی نیاز نیست بچه رو بسپاری بهش که کتکش بزنه 

حضانتش با توعه 

منم مثل توام شوهر منم یجور دیگه مریضه فقط بخاطر بچم تحمل میکنم همچین زندگی ای ندارما ولی فک نکنم اگه ...

من شرایطشو دارم ولی دلم واسه بچم میسوزه و اینکه میترسم آخه همیشه تهدیدم میکنه که یا خودمو میکشه یا خانوادمو 😭

2706