2733
2739

آشنای دورمونه پیجشوپیداکردم بازبود،رفتم‌عکساشودیدم...چه خونه زندگی داشت...دختره همسنه منه،کمالات وزیبایی آنچنانی نداره ولی انگارشوهرش خرپوله...چه لباسایی تن خودشودخترش بود...خوشبحالش...واقعاحسرت خوردم...😪😪

وزن اولیه ۷۷😰😰وزن شروع۷۷😓😓وزن هدف ۵۷💪💪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

با ۴تا عکس آه کشیدی؟!

💕💜😎والا الان خوشگل زیاد شده...قدیما دو سه نفر بیشتر نبودیم😎💜💕خدای مهربون هرکی امضام رو میخونه به قلبش آرامش بده اگه مشکل مالی داره مشکلش رو حل کن، اگه بچه میخواد دامنش رو سبز کن. اگه قرض داره قرضش رو ادا کن، اگه گرفتاره گرفتاریش رو  رفع کن، اگه عاشقه به عشقش برسونش، اگه مریض داره خوبش کن، اگه خونه نداره  خونه دارش کن  خدای خوبم از غیب مال ونعمت براش ببار تو بزرگی من به عظمتت شک ندارم. همیشه کنارم بودی دستم رو گرفتی  پناهم بودی، کنار این عزیز باش دستش رو بگیر پناهش باش. آمین

باطن زندگی خودت رو با ظاهر زندگی بقیه مقایسه نکن

جنسیت مذکر .لطفا اگر مشکلی با جنسیت بنده دارید ریپلای نکنید حوصله بحث ندارم سر این موضوع مرسی از درکتون.هم عقلم میرسه هم شعور دارم وارد تایپکای بارداری و خصوصی زنان نشم.ج
2738

واقعا این حرفو جدی میگم. شاید ظاهر زندگی بعضیا خیلی خوب و آنچنانی باشه ولی با چشم دیدم چنین افرادی یه دل شاد ندارن تو دلشون غمه یا مریضن یا ...

واقعا ظاهر این دنیایی که چند روز میگذره مهم نیست

😕ظاهر کسی رو نبین ..

یکی از آشناها من همیشه حسرتشو میخورم میکوبیدمش تو سر خودم که خوشبحالش...دو هفته پیش ی پیج مخفی داره من اتفاقی دیدمش ..باورم نمیشه ..کلی استوری غمگین ..اصلن ی جوری شدم هنگ کردم ...گفتم ای بابا این که خودش بدبخته

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠
همون ۴تاعکس نشون دادزندگیش چجوریه...بهترین ماشین،بهترین خونه بابهترین‌وسایل.....هوووف

خوب عزیزم دنیا همینه همیشه ادمهای پولدارتر از ما وجود دارن همون طور که ادمهایی که ازما پایین ترن هم هستن به حای حسرت خوردن تا حدامکان تلاش کن و دوم این که اززندگیت و‌داشته هات لذت ببر مثلا اگر ماشین داری خونه داری اینا خودش برای خیلیا آرزوئه

2706