2726

حالا اول راهه

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سه قلوهام ۷ سالشونه.....

و تا الان یه خواب راحت نداشتم😂😂😂✋

باید تلاش کنیم! باید زحمت بکشیم! ببین رسیدن به چیزایی که تو دلته راحت نیست! اینجا هیچکس قرار نیست به دادت برسه و برات کاخ رویاهاتو بسازه! اگه چیزیو با تمام وجودت ميخواي،خودت با دستات به دستش بیار! اینجوری یاد میگیری قدر داشته هاتو بدونی و بیشتر ازشون لذت ببری تلاش کن ادامه بده! زمین بخور بلند شو و دوباره ادامه بده!هربار قوی تر از قبل! هربار راغب تر از قبل این خستگیا می ارزه! چون یه روزی به خاطرش خودتو محکم بغل میکنی، پس تسلیم نشو خوب؟! :) 🫂🫀 اهای من! تو باید انجامش بدی... باید بتونی؛ باید موفق بشی 💛 باید.... ۲ تیر۱۴۰۲ من دارم میااام
2728

عادت میکنی,رفته رفته درست میشه تا یکسالگی بهتر میشن بعد از اونم بعضی سبا بلند میشن اب میخوان نق میزنن

ممنون میشم برای حاجتم صلوات بفرستید…خدایا شکرت به خاطر همه چیز…خدایا مراقبشون باش…

الان خستگی بارداری و زایمان داری میدونم کلافه ای استرس بچه داری عصبی میشی ولی تحمل کن عزیزم درست میشه ...تازه اول راهی سعی کن از کسی کمک بگیری تا روز ها بتونی بخوابی شب ها بیدار بشی الان که مادر شدی وارد چالش میشی هر روز این تموم بشه یه چیز دیگه ش شروع میشه سعی کن روحیه خودتو شاد‌ نگه داری

عادت میکنی,رفته رفته درست میشه تا یکسالگی بهتر میشن بعد از اونم بعضی سبا بلند میشن اب میخوان نق میزن ...

بعضی شبا باز خوبه ک تا هرررررررشب این داستان باشه

الان خستگی بارداری و زایمان داری میدونم کلافه ای استرس بچه داری عصبی میشی ولی تحمل کن عزیزم درست میش ...

دقیقا حس میکنم زیادی خستم دیگه مامانمم این دوهفته بود ولی خب دیگه نمیتونه تا ابد بمونه باید خودم باهاش کنار بیام😔

بچه ها با هم فرق دارن پسر من از 3 ماهگی خوابش تنظیم شد.سعی کن روزا وقتی خوابه توام بخوابی یه مدت بیخیال کارای خونه شو.

دنیا مال همه،بیخیال همه،من با تو حالم خوبه فقط💖
بعضی شبا باز خوبه ک تا هرررررررشب این داستان باشه

اولشه یاد میگیری بچه اول خیلی سخته😞

ممنون میشم برای حاجتم صلوات بفرستید…خدایا شکرت به خاطر همه چیز…خدایا مراقبشون باش…

بعد چهلم بچه شب و روز رو متوجه میشه میگیره میخوایه ما از همون نوزادی شبا چراغا و خاموش کردیم و تعطییییل فهمید که یازده میخوابن خداروشکر الان دوسالشه با ما میخوابه و بلند میشه من یه شب نخوابیدن نفهمیدم چیه

خدایا بخاطر دسته گلی که بعد چهارسال بهم عطا کردی شکرگزارتم . هرچند نمیشه جای شکرشو بجا اورد 

عزیزم حالا اول راهی تا ۶ ماهگی شیر شب داره که باید بیدار بشی بعدشم کم کم دندون درمیاره و شبا خواب نداره بچه،تا اینکه دندوناش کامل بشه دیگه نمیدونم بعدش خوابش تنظیم میشه یا ن ،پسرم ی سالشه شبا بخاطر دندوناش نمیخوابه😢

🧡 من از اعضای بامداد خمارم😍قد ۱۷۴ وزن اولیه ۸۲ وزن هدف تا عید انشالله 💃💣💣💣💣 ۷۰💣💣💣💣🧡
2706