2703
2553

از دیگه میارن میزارن پست بانک

دوستان کسی کد تخفیف نداره قرض بده😑😂

عزیزِ خواستنیِ کوچولوی من سلام 🥰با این که خیلی یهویی اومدی و مامان و غافلگیر کردی ولی خوش اومدی عدسی مامان👼امروز در تاریخ۱۴۰۰/9/۱۶ برای اولین بار صدای قلبت و گوش دادم  قلب مادر🤩بی صبرانه منتظرتم عدسی من🤩عدسی، سوم مرداد به دنیا اومد👶و زندگی آروم و یکنواخت ما رو نابود کرد🥴😁❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714
منم میخوام چجوری کد تخفیف میگیرن 

برا خرید اولیا میدن و کارت هدیه ام میدن تو نمایشگاه ها مثلا

عزیزِ خواستنیِ کوچولوی من سلام 🥰با این که خیلی یهویی اومدی و مامان و غافلگیر کردی ولی خوش اومدی عدسی مامان👼امروز در تاریخ۱۴۰۰/9/۱۶ برای اولین بار صدای قلبت و گوش دادم  قلب مادر🤩بی صبرانه منتظرتم عدسی من🤩عدسی، سوم مرداد به دنیا اومد👶و زندگی آروم و یکنواخت ما رو نابود کرد🥴😁❤
نه خیلیم خرید میکنم انفاقا امتیازامم بالاس😄

آخه بی دلیل نمیشه که

من بی‌نهایت خرید میکنم حتی سوپرمارکتی و میوه 

کلا هر چیزی که بخوام از تل و دفتر و لباس و وسیله خونه و …

خریدای مامانمم میزنم میره دم خونش خودش کارت میکشه برای منم این اتفاق افتاده بود زنگ زدم پیگیری کردم گفتن سیستم براساس عملکرد و خرید و امتیاز و کنسلی و مرجوعی و… ممکنه گاهی پرداخت در محلو حذف کنه با چند تا خرید و پرداخت موفق دوباره فعال میشه من اون هفته‌ش دو تا مرجوعی داشتم که اینجوری شد بعد درست شد

2706