2726

🦋💕سلام دوستان وقت بخیر امیدوارم که حالتون خوب باشه 

سفره زیارت عاشورا داریم به نیت اول💕 سلامتی و تعجیل در فرج اقامون امام زمان عج الله تعالی فرجه الشریف و 

@khoday_mer3p     سلامتی آبجی سادات و عزیزانش 

برای دو تا جوون که هر دفعه یه گره ای تو کارشون میفته و یه عده مخالفت میکنن و مشکلات مالی هم دارن.خونه نمیتونن بگیرن.(خانواده ها ناراضین).گره افتاده تو ازدواجشون. دعا کنید عمران و زهرا 

شوهره دوستمون @nnnkk68     بچه چهار ماهشو سقط عمدی کنه..نوبت گرفته براش...این دوستمون دلش خونه  شوهرش کوتاه بیاد بنده خدا میگه تکونای بچه رو حس میکنن 

حاجت دل @صبوروعاشقومهربان     @malake_yazdahom    

@bahardokh    

@شهریورهفتاد. سلامتی آبجیم @یارضاااااااااااااا و نی نی سلامتی آبجیم @پرنسس_مهربانم و نی نی 

برای آبجیمون @دلبررر دعا کنید فردا روز مهمیه واسش @دختربارونی66 @ترنم_ترنم. @درمسیرخدا و امین آقا@مامان،مهدیار@مامان0فلفل0نمکی @فرشتهm71 @مائده6525221 

@نفس_آسمان.dariayto دعوت به دوستی ارسال پیامdariayto

@نفس_آسمان. @dariayto 

@آتلانتیس۱۰۰۰۰‍ @لیلي67 کیانا 

@شادوشنگول @golgoly @aynaz7575 

@ایلیاجوووووونی‍ و آمرزش گناهان و آرامش روح مادرش @2001rose‍ @

@twinkelgril @ya_saheb_zaman‍ 

@بورچشم سبز @choimary@ نهالم @شمیم_تو @boymader 

@هانی109 @سرباز_امام_زمان_عج‍ 

@11aye @ماه_بانو_نازخاتون @ماه_بهشت @ماه_بانو_جانم @منتظرالقائم313 

@sima1379 سلامتی خودش و نی نی 

@آفتاب_97 امید سلامتی آبجیم و نی نی @saraii79@ neginmehrabon

@opt @ادرینا77 @sayeh6859‍ @بیرجند۰۴ 

فاطمه @هورتانسیا @1394000 و سلامتی ماهان @گلیاسمحمدی @خدامیبیند 

@خیابان_جردنم @mmd2003 

@bahardokh@ farshth 

@حنای_من و داداشش و شفای مادرش 

@mari_joan حاجت دل و آرامشش 

شفای بیماران کرونایی مد نظرم 

@nadiya6566 @فانوس7 @مامانییییی۴ و شفای بچه اش سلامتی آبجی سادات و عزیزانش  

@مستانه69 @بتوچه_عهه 

@sm1le‍@ yalda1401

@بانو_80 @حسنیوسف۰ @خالخالی @قاصدک1106 و شفای مادرش @خودشیرین_نباش‍ @هانی_مون @هانی_هستم @همون_راد @Maman_sogand‍ و آمرزش گناهان و آرامش روح مادرش @عشق_به_افریدگار‍ 

@atresib‍@تیله_برفی @پاکر محمد و مهلا @nilنیلnil‍ @گلعنبر @منتظرررررظهور 

حاجت دل آبجیمون @خاکبرسر و سلامتی عزیزانش و آرامش دلشون و آمرزش گناهان و آرامش روح برادرش 

حاجت دل آبجیمون @دختر_مهربون_باادب و عزیزانش @جانان84 @flora77@ dezire65

@فااااااااااطیییییییی و سلامتی نی نی @رزوس 

@بهاااااران و حاجت دل همه دوستانی که دراین تاپیک شرکت می کنند.چه لایک چه منشن شدن (هردوستی که اسمشون نوشته باشه اینجا به هر طریقی)💕 عزیزان لطفا نیت کنید و زیارت عاشورا را به نیابت از شهید سید مجتبی علمدار هدیه کنید به حضرت💖 فاطمه زهرا سلام الله علیها 

✔️تعداد: 40 مرتبه زیارت عاشورا (چله نیست) 

✔️زمان: یک هفته فرصت دارین

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به امضام دعا کنید🙏🏼🙏🏼

سلام آبجی جونم خوبی عزیزم خوش آمدی چشم حتما 💕🌷

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 
2728

💕🌷تاپیک زیارت شهید سید مجتبی علمدار

🌻💙💠 @mahdiyehimanii    @چاجواان @فلافل96سابق     @moonnn88     نیلوفر  

@دختربارونی66     @ترنم_ترنم    

@مامان_لیلا_محمدعلی @bumblebee 

@هارلی_کوئین @sanaaa_m @نازنین1372 

@قاصدک1106 شفای مادرش هانا 

شفای هانا. نیلا بردیا کاوه پارمیس 

@دختر_مهربون_باادب @khoday_mer3p 

@بازباران،باترانه‍ @mojgan1 @گل__گلی

@ملوررین @جیگرررررررررررر. 

@dary__jooon شفای نوزادش @baharr_76 

@saranazzz‍ @دخترلاکچری20 

شفای رضا عمل کرده @sss30655051 

@یارضاااااااااااااا و سلامتی نی نی 

سلامتی مینا و بچه توی شکمش و حاجت مائده و خاطره @77mary @jodiabuot‍ 

شفای بیماران کرونایی مد نظرم 

@shabbb آرامش دل خودش و عزیزانش و حاجت دلشون و آرامش وآمرزش روح پدرش 

چشم رنگی @نیلوفرتنهااا @tanhayemaghror2‍ @جا_نان @نگارم_ملکه_کورد‍ @عشق،بیمار

@ffsgge 💛🌻💙آرامش دل دوستان و آمرزش گناهان و آرامش روح اموات شون @anabelkatanchi آبجی جونم لطفا مامان جون پانیذ رو تگ کن.. ممنون محمد محمود زهرا بیت حمید ثریا بنت ابوالفضل @روسیاهدوعالم @کاکتوس1234@kamila_ad @ریوار @سوشیانت20@ماهلیا @فندوق10 @سونیاشوم @آناتا @مادربزرگپانیذ @سیاهیشب @تنهایی؟ @اردشیردرازدستمم @مائده6525221 @s123sa @درمسیرخدا @فرشتهm71 فاطمه @fftt @flfli بتول @beritn ماه صنم @راحیل8771 🦋💚

@یاشار، @asemanetanha @aylin446 @برگ_22 @0202 @بهارانزیبا @کیجاآملی 

@soothaseyer_pirncess وخواهر همسرش 

@آیماه۹۹۹۹‍ @liana71 @3366mahtab‍@لیرو @yaldaaa12 @زهرا3567 @وخداییکهبشدتکافیست 

@همیشه_مسافر @‍شایلین1376 @96janan  

@solmaz_sm @رضوان_مامان_دو_فرشته

@ya_ghoo_ti @مریم_سادات6644

@lnaz_m @هستی_تنها1 @ماماگل @god_is_king 

@ققنووس2 @aram_maman‍ @بانومهربانی @delzhiin @نسترن96 @رز_بنفش‍ @کوهستان59 @9z8x‍ @گل22نرگس @مامانی_محمد_حسیننن‍ @nafasakkk‍ @قاصدک1106 شفای ماد

@konkoriiii‍ شفای عموش @دخترشاداب‍ @آتنا74

@ffsgge @بانوی_اهوازی و عزیزانش 

@samar70 @مامان1390 @maaanii 

شفای برادره ندا حاجت پریسا 

معجزه بشه شوهرم سر کارش جا ب جا بشه ‌  دوبار همه کاراشو کرده ولی بقیه پارتی داشتن نوبت به ...

سلام آبجی جونم خوش آمدی الهی دست پُر از سفره بری هر چنتا که دوست داری 

2️⃣ @75mersana    

@مرآجان    @دختربارونی66 @مامان،مهدیار    @درمسیرخدا   ا و امین آقا کیانا @مائده6525221     

@ژیناگلمن @miss_maaahsaaa 

میس مارمولک @آب_هویج @آی_ام_قنبر @bهار 

@mohsen718 

@bهار @turk_asana‍ @fftt کژال و زیبا@زیبای_او @یاشهیدکربلاادرکنی و زهرا خانم @یا_بیبی_زهرا_س 

@mobina_banoooo @نگار66 @مامیناز @آیسون1 و برادرش و شفای پسرش @iyttak‍

@raha_b @000raingirl000‍ @setayeshmd‍

@halaharki‍ @نویسنده1400 و شفای بیمار مد نظر @نگین9331 @نگیییین و سلامتی عزیزانش

@done_darf‍ @fatishko80 @fatiiiigoliiiii‍ @leyls @خاطرهr فاطمه ماریا 

@ehsanf1 @تلناز1 @md6873 سلامتی مینا و بچه توی شکمش و حاجت مائده و خاطره @77mary @boymader‍ @ظهور_٣١٣‍ @جودی_ابوت3‍ @جودي_ابوت @dolme @آفتابگردوننننن‍ و شفای دخترش @شادی_5 شفای رضا @sss30655051 

@maman_aradkhan‍ آرامش دلش

@hadis6981 @دختر_گرانبها‍ @یارضاااااااااااااا و نی نی @msmmhra‍ @التماس_میکنم_دعام_کن شاهدخت @_نیکی__niki_‍ @آخر @myloveis74‍ @jodiabuot‍ و کار شوهرش @مرادوریحانه‍ @باسلوق‍ @emerald20 حاجت دل و سلامتی آبجیم @تبسم1367 و عزیزانش و شفای مادر بزرگ ش @80sara @khoodam @آویسا98 @f_mehr @beya @maylovek‍ 

@دلیاره97 @asmajoonn @faei70 @tayna22 @هایدی8 @naghme_a @بهارربانی @hhana54 @دخترشادهستم @پاییز221

@پایئز @صورتی_یواش @asemane_eshgh و شفای باباش @naz1377 شفای مادربزرگش

@1365elahehh @گچگ_کرمانج @تتلیتی_اعظم @آقامون_آبی @آرسامم شفای شوهرش کرونا گرفته مبینا مبینا 

@nilo901 

@شبنم1363 @چاچیل @f4692 @مامان1371 @بیرجند۰۴ 

@tatijun شفای بچه اش و پدرش @عسی @85n_m @یوکابد77 @bahardokh @غمگین1379 @رونیا83 و شفای بیماران مد نظر ش @مهربانو1823 و شفای باباش 

@حاج_جوکر_متحول_شده‍ 

@پشمکحاج_عبدالله‍ و سلامتی نی نی @alnaaa و سلامتی نی نی @دلبررر و سلامتی خودش و عزیزانش @الین_مامان @ملیحح @البالو_ترشک @bumblebee @blueeeesky @شیرکاکائو۵‍ مهدیه @نازنین1372 @هورتانسیا‍ @هانی_مون @هانی_هستم @کاکتوس1234 @خادم_الزهرا14 @امید_به_اینده @shadi252 @shr_a @nafas7474 @کچ @مینو_98 @آذر99 و شفای بیماران مد نظر شون @بانو_80 ان شاء الله درمان ها جواب بده. @sarire‍ @anis_h @1nasrin‍

@کیاناااااااااا @آنشرلیممممم‍ @نخود_ته_دیزه‍ @سهره99‍ @حسناخانومی @نفس91 @کودکلجباز‍. @نازنین_سین شفای باباش عمل قلب داره @آتریتاجون @yaghotekabod @turkizi

@negar_2756‍ @دخترپاییز67 @سواره @m___s‍ @ asmajoonn @مهربانو1823 شفای باباش @dey_mahi @جانان_1 

@havzbdh‍ شفای مادرش

3️⃣حاجت دل @نورابالام     @آتریتاجون    حقش رو خوردن ان شاء الله اعتراضش قبول بشه @خزان_نارنجی     @دلاجونم     دعا کنید دامنش سبز بشه

@فرشتهm71    

@شقااایقم ماشین باباش گم شده دعا کنید که زودتر پیدا بشه @چیپسلیمویی

حاجت دل و سلامتی آبجیم @golbargam و عزیزانش و شفای بیمار مد نظر  

@صبا7 @السا6745667 و شفای خودش و بچه اش و حاجت برادرش @اوپرا شفای دختره @گل__مهر23919 @آرامشم3 شفای برادرش نعیمه کیمیا @دختررویاها حاجت دل دل @آرامش4576 سلامتی آبجیم و عزیزانش @دختررویاها مریم‍

@mahsa2xm @mooo45‍ @نیکاگلم @1nasrin @کچ @khalejoon و سلامتی عزیزانش و شفای باباش سلامتی نرگس @یارضاااااااااااااا‍ و بچه توی شکمش دعا کنید کیسه آب و شکمش داره کوچکتر میشه کلیه های نی نی داره بزرگتر میشه معلوم نیست دیگه کلیه کار بکنه یا نه حاجت دل و سلامتی آبجیم پیش بهترین دکترها رفته ولی همش بهش جوابه سربالا میدن میگن باید بچه ات بدنیا بیاد تا دقیقا معلوم شه چه وضعیتی داره

سلامتی آبجی سادات عزیزانش @khoday_mer3p  

حاجت دل آبجیمون @دختربارونی66 @ترنم_ترنم

آبجی سحر به زودی برگرده سره کارش @سحریsahar  

@marzii3@ no_name113 @دوست_داری_کی_باشم

برای حاجت@دخترناراحت اعظم و عزیزانش دعا کنید @sss30655051@دختر_مهربون_باادب @آیسان6464 و برادرش @nafasam1370

@گل_نرگسیم دو ساله منتظره @ هلند خونه خریدن و شفای دخترش پنجشنبه نوبت دکتر داره @دختر_تخس

برای آرامش دل آبجیمون @پرتقالتامسون دعا کنید

@مفتون @بانوی_خلبان @منم_دیگه_نمیشناسی؟‍ @هدااااا نازی @ژو_سوئی_پقدو‍ @فرناز9 @آناشید1370 سولماز @_bitsy

@nnngh و شغل همسرش

سبز شدن دامن مهپاره 7 ساله منتظره @arya_stark‍ @namakdooon @eshghepastil @فدامدا @ماهی_طلایی_دریای_آبی‍ و طلعت @ziba890 @مامیre @تک_سوارعشق‍ خوشبختیش @آیناز38 @زشتولی @عذرا_مث_برق_نرو‍ @ابرو_پشمکی معصومه @ماهگل00

حاجت دل آبجیمون @متولد١٣٩٩ سلامتی کامل مادرش @یه_دختر_کنکوری @اغواگراحساس‍

@مامان_حسین99 و خواهرش

@مامان0فلفل0نمکی @PARVAZZ27727‍ @ali_ove_hunter‍ حاجت دل و شفای پدرش

@زهرا7272 @7869zahra‍ @سرگشته_از_جهل_دنیا‍ @دختری_از_جنس_غم

حاجت دل آبجیمون @ریوار و سلامتی عزیزانش و آرامش دلشون و آمرزش گناهان و آرامش روح دامادشون@401hiimaa @هدوءبیکران و شفای مادرش@فرنوشاخانم @3366mahtab‍ @mahla_65m‍ @atiiiish‍ @مهتا7373 @vayolet @نق و خواهرش @a68mesh‍ @arbainnn‍@jungkooklover @jiaaaaaaar‍

@balter @bumblebee @نازنین1372 @7saba6. @maryaaaaaammmm‍ @متولد١٣٩٩ و شفای کامل مادرش @paryaz

من بچه ی کوچیک دارم. وقت نمیکنم.. باید چن تا بخونی مگ؟

سلام آبجی جونم خوش آمدی.. 

هر چنتا که دوست داری.... 

2️⃣ @75mersana     @مرآجان    @دختربارونی66 @مامان،مهدیار     ...

سلام خواهر جونم خوبی سلامت باشی عزیزم دست گلت درد نکنه 

حاجتت روا ان‌شاءالله 🙏💖💙🌼😘💕 

من یک بار میخونم التماس دعا 

💙💙ممنون میشم برای سلامتی و عاقبت بخیری پسرم یه صلوات بفرستید💙💙
2706