2733
2734
عنوان

سریال بچه مهندس

163 بازدید | 14 پست

بچه ها من نصفه دیدم.خیلیم حوصله ندارم ببینم فقط اینارو میگین بهم چی میشه؟

مامان جواد همون اندیشه فولادونده؟چرا زندانه؟سرنوشتش اخرش چی میشه؟ژاله دوست مامانشه؟

بعد باباش همون صورت زخمیه؟اون جنازه ک پیدا کردن تو اتاق هتلش کی بوده؟

اخرش جواد و رسول چی میشن؟

مرسی 😀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پدرش کشته  شده. مادرش همون اونیکه تو زندان  ب حرم  قتل پدر جواد  رتدان. ک البته  قاتل  کسه دیگس. مادرش  ازاد میشه و وقتی ازاد نیشه اون مرد  اقای  اعتمادی همو وثوق مادر حواد میکشه..جواد کسی  نمیره. تا بزرگ میشه. رسول هم بزرگ میشه و نامادریش میاد میبره.  مژگان حواد باهم  ازدواج  نمیکنن 

2731

آره همونه

نمیدونم چرا زندانه

میمیره

آره دوستن

نه صورت زخمی بابای مژگان

نمیدونم

رسول رو نمیدونم ولی جواد خعلی موفق میشه مخصوصآ تو دانشگاه و ازدواج میکنه بعدش با دختر رییس دانشگاه 

لایک نکنید پلیییییز 💔  توجه توجه💓     اگر می خواهید تاپیک شما پربازدید شود اکیپ دالتونز را تگ کنید😜😎  پس از بازرسی تاپیک شما آن را در کسری از ثانیه پربازدید میکنیم😌😎     من دالتونز ای ام👊    لطفا با حیوانات مهربان باشید😢😍     اینم بدونید که اه حیوانات دامن تون رو میگیره مطمئن باشید.😒🐧   حامی حیواناتم😏     دوستون دارم❤💋     تیکر بلند شدن موهامه👀       دختر ارشد تابستون🍒🌞🐰    یه دختر شاد و بازیگوش 🐾🌊     که عاشق لاک و رژ لب شیطوونی با دوستاشه💅💄👠👭    

صورت زخمی بابا مژگان. کتابارو صورت  زخمی فک میکنه  جواد پسرش میفرسته برا جواد. جواد  مهندس  بنامی میشه. از  دانشگاه  امریکا دعوت  نامه میدن.  مرگان  چون حواد دعوت  نامه داره حواد میخاد ک  جواد  دیگ  با مژگان ازدواج  نمیکنه و مژگان باز میره امریگا

2738
مرررسی دستت طلا🤩

فدات     پنج باره میبینمش😂 الآنم دارم میبینم😉

لایک نکنید پلیییییز 💔  توجه توجه💓     اگر می خواهید تاپیک شما پربازدید شود اکیپ دالتونز را تگ کنید😜😎  پس از بازرسی تاپیک شما آن را در کسری از ثانیه پربازدید میکنیم😌😎     من دالتونز ای ام👊    لطفا با حیوانات مهربان باشید😢😍     اینم بدونید که اه حیوانات دامن تون رو میگیره مطمئن باشید.😒🐧   حامی حیواناتم😏     دوستون دارم❤💋     تیکر بلند شدن موهامه👀       دختر ارشد تابستون🍒🌞🐰    یه دختر شاد و بازیگوش 🐾🌊     که عاشق لاک و رژ لب شیطوونی با دوستاشه💅💄👠👭    
مرررسی عالی بود👌فقط صورت زخمی گفتن بابای مژگان بوده.نمیره سراغ دخترش؟

چرا میره . مژگان میترسه  و میگه نمیخام  ببینمش  . بابا مرگان هم  دعواش میکنه میگه برو این حرفا بعدم ک میزن امریگا

🤣🤣🤣وااای دمت گرم من ی بارشم حوصلم نمیاد ببینم.هردفه نصفه میبینم😀

همه سه فصلش رو حفظم بجز فصل چهارم که ندیدم اصن (چون روزبه حصاری نبود چرت شده بود)

2706