2737
2734
عنوان

بیشترین پر خوری که کردید تا حالا😋😅

| مشاهده متن کامل بحث + 1113 بازدید | 74 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همین امروز یه پیتزا سه نفره رو تنهایی خوردم😂😑

لایک نکنید پلیییییز 💔  توجه توجه💓     اگر می خواهید تاپیک شما پربازدید شود اکیپ دالتونز را تگ کنید😜😎  پس از بازرسی تاپیک شما آن را در کسری از ثانیه پربازدید میکنیم😌😎     من دالتونز ای ام👊    لطفا با حیوانات مهربان باشید😢😍     اینم بدونید که اه حیوانات دامن تون رو میگیره مطمئن باشید.😒🐧   حامی حیواناتم😏     دوستون دارم❤💋     تیکر بلند شدن موهامه👀       دختر ارشد تابستون🍒🌞🐰    یه دختر شاد و بازیگوش 🐾🌊     که عاشق لاک و رژ لب شیطوونی با دوستاشه💅💄👠👭    
2731

یدونه بربری کامل با پنیر محلی خوردم‌صبحانه 

هرچند که‌ رنگ و روی زیباست مرا /چون لاله رخ و چون سرو بالاست مرا / معلوم نشد که در طربخانه خاک /نقاش ازل از چه رو آراست مرا 
😐این پر خوری نییییست😂😂😂😂

نه آخه بعد از ناهارِ کامل بود😂😂😂😂خدایی دوتا بسته کامل زیاده😑😂برا منی ک رژیم بودم...راستی امروز خودمو وزن کردم...تا حالا ۲۷ کیلو کم کردم😌

این کاربری به شعبه ی جدیدی انتقال یافت🦦میتونی بگردی پیداش کنی🦦
2738
۳ نفرع هاشون کوچیکه من دو تا سه نفره هم به راحتی میتونم

دوتا پيتزا سه نفره؟ما جمعه شب سه نفري يه دونه از اون پيتزها رو خورديم در حال تركيدن بوديم هر سه تامون

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
نه آخه بعد از ناهارِ کامل بود😂😂😂😂خدایی دوتا بسته کامل زیاده😑😂برا منی ک رژیم بودم...راستی امروز ...

آفرین 👏👏👏👏👏👏👏👏چندکیلو بودی عزیزم؟

من جاذب پول و ثروت الهی هستم؛مبالغ زیادی پول دائما به حسابم واریز میشود؛خداوندا سپاسگزارم😍😍😍
نه آخه بعد از ناهارِ کامل بود😂😂😂😂خدایی دوتا بسته کامل زیاده😑😂برا منی ک رژیم بودم...راستی امروز ...

🤗🤗ماشاااالله چه با اراده 

من هفته ای ۴۵ بار تصمیم میگیرم رژیم بگیرم اما ول میکنم 😂

این کاربری واگذار شده است....
2706