2137
2217

من خودم به بار یه بسته سوپر چیپس ۲۴۰ گرمی خانواده رو توی دوساعت تموم کردم البته توی همون روز دو تا پفکم خوردم.☺️😐

😐این پرخوریه ؟

من بیشتر وقتا میخورم😂😐

دختر قد بلند که همه مسخره اش میکنن حتی اینجا اما براش  مهم نیست چون قد بلندی یه نعمنه که همه کس ندارن :)🧚🏻‍♀️💙 پاترهدی و  وفادار به آلبوس دامبلدور:)🧙🏻‍♂️ هر چی بیشتر تو نی نی سایت میگردم بیشتر برگام میریزه :/ من هنوز دارم دنبال ساقی خانونی میگردم که میگه روزی ۱۵ ساعت ورزش میکنم ://////   خدایی ساقیش حلال خوره 😂😑یه جوری با قد وزنم برخورد میکنید انگار تا حالا یه خانم هیکلی ندیدین 😐😐😐 واقعا ندیدین یا اسکل کردین 😑 تو نی نی سایت بعد از الویه قارچ منفور ترین مواد غذایی میباشد 👌🏻😐 یه گزینه هست برای دیدن افراد آنلاین که شما ببینی چند نفر دارن تاپیکتو میخونن پس هی نگو *هستین بزارممم* الان اگه بگیم نه نیستیم نزار، نمیزاری   

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، 

شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

2226
معلومه از پرخوری چیزی نمی دونی😂

دقیقا این عادی من بوووود😂😂

دختر قد بلند که همه مسخره اش میکنن حتی اینجا اما براش  مهم نیست چون قد بلندی یه نعمنه که همه کس ندارن :)🧚🏻‍♀️💙 پاترهدی و  وفادار به آلبوس دامبلدور:)🧙🏻‍♂️ هر چی بیشتر تو نی نی سایت میگردم بیشتر برگام میریزه :/ من هنوز دارم دنبال ساقی خانونی میگردم که میگه روزی ۱۵ ساعت ورزش میکنم ://////   خدایی ساقیش حلال خوره 😂😑یه جوری با قد وزنم برخورد میکنید انگار تا حالا یه خانم هیکلی ندیدین 😐😐😐 واقعا ندیدین یا اسکل کردین 😑 تو نی نی سایت بعد از الویه قارچ منفور ترین مواد غذایی میباشد 👌🏻😐 یه گزینه هست برای دیدن افراد آنلاین که شما ببینی چند نفر دارن تاپیکتو میخونن پس هی نگو *هستین بزارممم* الان اگه بگیم نه نیستیم نزار، نمیزاری   
2050
۲ تا بسته کامل تُرد خوردم🙂

😐این پر خوری نییییست😂😂😂😂

یه کیک ۱/۲۰۰کیلویی رو‌تنها یی با یه شیر کاکائو خوردم نهارم کامل خورده بودم😂

گفتم:خدایا؟؟؟؟؟دلم را شکستند!!! گفت:هیس!!!!!!!!!! نگران نباش؛ آنها هم برای خوشبختیشان به آسمانم رو می اندازند.....

همین امروز یه پیتزا سه نفره رو تنهایی خوردم😂😑

فقط 25 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  لایک نکنید پلیییییز 💔  توجه توجه💓     اگر می خواهید تاپیک شما پربازدید شود اکیپ دالتونز را تگ کنید😜😎  پس از بازرسی تاپیک شما آن را در کسری از ثانیه پربازدید میکنیم😌😎     من دالتونز ای ام👊    لطفا با حیوانات مهربان باشید😢😍     اینم بدونید که اه حیوانات دامن تون رو میگیره مطمئن باشید.😒🐧   حامی حیواناتم😏     دوستون دارم❤💋     تیکر بلند شدن موهامه👀       دختر ارشد تابستون🍒🌞🐰    یه دختر شاد و بازیگوش 🐾🌊     که عاشق لاک و رژ لب شیطوونی با دوستاشه💅💄👠👭    

یدونه بربری کامل با پنیر محلی خوردم‌صبحانه 

هرچند که‌ رنگ و روی زیباست مرا /چون لاله رخ و چون سرو بالاست مرا / معلوم نشد که در طربخانه خاک /نقاش ازل از چه رو آراست مرا 
2051