2137
2217

یه لب تاب خریدم مدل ای سوز ۱۰میلیون...

بعد میخوام باهاش فیلم درسی نگاه کنم هروز روزی ۳ساعت.... شوهرم داد و فریاد که خراب میشه ک لب تاب مال سی دی نگاه کردن نیست....

واقعا راست میگه نمیشه با لب تاب سی دی درسی نگاه کرد؟؟؟

گفتم چیشده  

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

چقدر شوهرت ندید بدیده   

من دچار زیباترین بیماری دنیا ، به نام حس امیزی یا سینستزیا هستم .افراد مبتلا در سراسر جهان به این بیماری ، فقط 4 درصد کل جهان را شامل میشوند .در این بیماری برای من عدد 3 رنگ سبز دارد ، یا اسم شقایق قرمز رنگ است ، عطر نارسیسو و سیلور سنت بوی ترش توت فرنگی و تمشک قرمز میدن .من از زمانی که یادم میاد این بیماری همراه من بوده به طوری که تمامی افراد ، اعداد، اسم ها رو در این دنیا همراه رنگ و طعم میبینم   کاربری دومم:پاتریک قرتی . مخالف حضور کاربران پایین 18 سال در سایت هستم .

چرا نشه

شوهرت ندید بدیده😂

مامانِ کارِن و هاکان ❤دوست نی نی سایتی وقتی تاپیک میزنم وسوالی مطرح میکنم نیازی به جواب ن اره باشه نمیدونم ندارم ممنون میشم تو تاپیک من از این نظرات نذاری   وقتی کسی عکس ان تی میذاره تعین جنسیت نگین یا دختره یا پسر دکترنفهمید ما ازکجابفهمیم باورکنین خیلی خز شده  اگه نظری دادم که ناراحت شدی معذرت میخوام🌹ولی اگه مثل پیرزنا شروع کردی به نفرین و حلال نمیکنم و... برام مهم نیست حرفات  

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

2215

ترسیدم فکر کردم واقعا خدایی نکرده میخوای خودکشی کنی😁

آروم آروم💃اومد بارون💧🌧☔شدیم عاشق💑😍زدیم بیرون👫🌂اومد نم نم🌧🌧نشست شبنم💧💃 رو موهامون💃رو موهامون🥰❤😍
2050
خدا قوت،ی نفس بگیر بین تاپیک ها

شما تو سایت زنا چکار میکنی😒

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
سلام واقعا بخاطر همین میخواستی خودتو بکشی فکر کردم چیشده متاسفم در ضمن کی گفته تو لپ تاپ نمیشه دی ...

نمیخوام خودمو بکشم همینطوری گفتم بابا

بعدش این نمیگه نبین میگه روزی ۳ ساعت نمیشه با لب تاب بایدبا کامپیوتر دید....