2726
عنوان

امروز بچه هاتون فرستادین مدرسه؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 616 بازدید | 29 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اخه اون ۲ ساعت چی میتونن یاد بگیرن

سلام 

من اخرین بار اون تاپیکتونو دیدم که نوشته بودید کارتون درست شده و انشالله راهی میشید 

هنوز نرفتید؟

ریپلای افراد فاقد اهمیت باز نمیشود☺️    از کوتهی ماست که دیوار بلند است
سلام  من اخرین بار اون تاپیکتونو دیدم که نوشته بودید کارتون درست شده و انشالله راهی میشید  ...

عزیزم پاس ریکوست شدیم پاسها رو تا اخر ماه میفرستم بره تا جوابش بیاد و مدارکو اماده کنم بعد تعطیلات کریسمس شده دیگه عید میریم انشالا الان وسط سرما هست بچه هامم فقط ترم اول رو تموم کنن مدرسه نمیفرستم

دخترمن اول ابتداییه هم میترسم بفرستمش هم میترسم نمیفرستمش نتونم به خوبی یادش بدم. چون پایه س

دختر من پارسال اول بود یه روزم مدرسه نرفته تا حالا که کلاس دوم ولی خداروشکر هیچ مشکلی نداره اگه یادگیریش خوبه رو سلامتیش ریسک نکن

خدایا شکرت...
عزیزم پاس ریکوست شدیم پاسها رو تا اخر ماه میفرستم بره تا جوابش بیاد و مدارکو اماده کنم بعد تعطیلات ک ...

انشالله 🤗

ریپلای افراد فاقد اهمیت باز نمیشود☺️    از کوتهی ماست که دیوار بلند است
دختر من پارسال اول بود یه روزم مدرسه نرفته تا حالا که کلاس دوم ولی خداروشکر هیچ مشکلی نداره اگه یادگ ...

یادگیریش عالیه خداروشکر 

ولی خانومش میگه دیگه تدریس نمیکنم اخه

میگه حضوری فقط فارسی و ریاضی درس میدم🤕انلاین دیگه فارسی ریاضی نداریم 

یادگیریش عالیه خداروشکر  ولی خانومش میگه دیگه تدریس نمیکنم اخه میگه حضوری فقط فارسی و ریاضی د ...

چه بد ، دولتی ان؟ دختر من غیرانتفاعیه گفتن اختیاری دو روز تو هفته حل تمرین و رفع اشکال که ما نفرستادیم

خدایا شکرت...
2706