2410
2553
عنوان

امروز بچه هاتون فرستادین مدرسه؟؟؟

614 بازدید | 29 پست

سلام کیا فرستادن؟

من نفرستادم و نخواهمم فرستاد انلاین بودن ولی تو مدرسه دخترم گفتن یکی زنگ دوم از تب بالا بی حال شده فرستادنش خونه ☹☹☹ خدا میدونه چند نفر رو الوده کرده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714
مگه مدرسه های دولتی باز شدن

اینا غیر دولتی هستن ولی همه رو گفتن باز برا پسرم اختیاری هم انلاین درس میدن هم حضوری ولی دخترم همه مادر پدرا گفتن حضوری فردا میخوام مدرسه شو جابجا کنم

داداشم رفت امروز 

۲ ساعت ۲ بار در هفته می‌ره 

فقط 7 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 
اینا غیر دولتی هستن ولی همه رو گفتن باز برا پسرم اختیاری هم انلاین درس میدن هم حضوری ولی دخترم همه م ...

مدرسه دخترمن انلاین فقط علوم کار میکنن و قران و هنر و ورزش😑😑😑😑

گفتن فقط فارسی و ریاضی بصورت انلتین تدریس میشه🤕🤕🤕🤕

هر کسیو دیدم رفته ، البته دبیرستانی ها .

همه اینا فیلمه تا امتحانا حضوری باشه .

هر چیز در جهان از دید تو زیبا و یا زشت باشد ، از آنِ وجودت است ؛ ما فقط چیز هایی را از دیگران می بینیم که خود دارایِ آن هستیم 💕                                                                                                                           ندانی که ایران نشستِ من است ؟                                  جهان سر به سر ، زیر دست من است ؟
2706