2204
2217
عنوان

امروز بچه هاتون فرستادین مدرسه؟؟؟

539 بازدید | 29 پست

سلام کیا فرستادن؟

من نفرستادم و نخواهمم فرستاد انلاین بودن ولی تو مدرسه دخترم گفتن یکی زنگ دوم از تب بالا بی حال شده فرستادنش خونه ☹☹☹ خدا میدونه چند نفر رو الوده کرده

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2215

مگه مدرسه های دولتی باز شدن

اینجا خیلی ها رو دیدم که دل سیاه و شخصیت عقده ای دارن. دست خودشون نیس فقط تربیت پدرومادرشون به تاراج میذارن اوناهم مقصرن که آدم عقده ای تحویل جامعه دادن. جواب ابلهان ممنوع با نادان بحث کردن ممنوع. (نی نی یارها ماشالا فقط طرفدار اونا وفقط با قفل کردن تاپیک بحث تموم میکنن جای اینکه تعلیقشون کنن اینجاهم عدالت نیست وای به دنیا که عدالتی داشته باشه) 

خودم نرفتم ابجیمم نرفته

((کاربری قبلا دست یکی دیگه بوده کارگاه بازی در نیارید با تشکر))گاهی وقتا اتفاقات ناخوشایندی میوفته که باعث میشه ناراحت بشیم که بعضی وقتا این اتفاقات انقدر بدن که امیدتون به خدا رو از دست میدین ولی نباید ناامید بشید امیدتونو از دست ندین شکست خوردین?بلند بشید!بلند شید و از اول شروع کنین ، مطمئن باشین نتیجه خوبی میگیرین اگه خدا چیزی که میخواستین رو بهتون نداد بدون که اون چیزی که میخوای به صلاحت نیست پس اصرار نکن و فقط همه چ رو بسپار به خدا ببین چقدر زندگیت بهتر میشه و چقدر اتفاقات خوب در انتظارته💙☄️✨
مگه مدرسه های دولتی باز شدن

اینا غیر دولتی هستن ولی همه رو گفتن باز برا پسرم اختیاری هم انلاین درس میدن هم حضوری ولی دخترم همه مادر پدرا گفتن حضوری فردا میخوام مدرسه شو جابجا کنم

2050
اینا غیر دولتی هستن ولی همه رو گفتن باز برا پسرم اختیاری هم انلاین درس میدن هم حضوری ولی دخترم همه م ...

دختر من کلاس دومه غیردولتی از مهرماه هرروز داره میره

اینجا خیلی ها رو دیدم که دل سیاه و شخصیت عقده ای دارن. دست خودشون نیس فقط تربیت پدرومادرشون به تاراج میذارن اوناهم مقصرن که آدم عقده ای تحویل جامعه دادن. جواب ابلهان ممنوع با نادان بحث کردن ممنوع. (نی نی یارها ماشالا فقط طرفدار اونا وفقط با قفل کردن تاپیک بحث تموم میکنن جای اینکه تعلیقشون کنن اینجاهم عدالت نیست وای به دنیا که عدالتی داشته باشه) 
اینا غیر دولتی هستن ولی همه رو گفتن باز برا پسرم اختیاری هم انلاین درس میدن هم حضوری ولی دخترم همه م ...

مدرسه دخترمن انلاین فقط علوم کار میکنن و قران و هنر و ورزش😑😑😑😑

گفتن فقط فارسی و ریاضی بصورت انلتین تدریس میشه🤕🤕🤕🤕

هر کسیو دیدم رفته ، البته دبیرستانی ها .

همه اینا فیلمه تا امتحانا حضوری باشه .

هر چیز در جهان از دید تو زیبا و یا زشت باشد ، از آنِ وجودت است ؛ ما فقط چیز هایی را از دیگران می بینیم که خود دارایِ آن هستیم 💕                                                                                                                           ندانی که ایران نشستِ من است ؟                                  جهان سر به سر ، زیر دست من است ؟
1718