2703
2553
عنوان

امروز هیچ پیامی بهم نداده😒

273 بازدید | 13 پست

دوسپسرمو میگم.بهش علاقه دارم خیلی باهم خوب بودیم همه تایممون باهم بود هر روز همو میدیدیم ی روز نمیدیدم شبش بعد از کار میومد دنبالم ولی من زیاد احساسمو نشون نمیدادم جمعه رفتیم بیرون ی مسائلی پیش اومد من از احساسم گفتم و.....

بعد از اون فرداش هیچ پیامی نداد تا بهش پیام دادم گفت رفتیم بیرون ازمون فیلم گرفتن تو گروه های فامیلیم دارن میفرستن آبرومو میبرن.اخه ادم سرشناسیه تقریبا

هرچی گفتم بهونه نیار کلی قسم میخورد رفتم حضوری باهاش صحبت کردم گفتم میخوای جداشی راحت بگو و خدافظی کن ولی اینطور بهونه نیار باز گفت بخدا این اتفاق افتاده اعصابم بهم ریخته البته واقعا هم بی حوصله بود باز پرسیدم میخوای چیکار کنی رو رابطمون این قضیه اثر کرده؟گفت نه اصلا به رابطمون ربطی نداره فقط صبر کن من این مشکلو حل کنم

اما اصلا نه پیام میده نه میخواد ببینتم دارم خل میشم چیکار کنم؟منم ازش فاصله بگیرم؟یا چی؟

ب درک

کاربری دست دو نفره🤍 پس کار آگاه بازی در نیارید  .‌.اگ ریپ زدی دیدی جوابتو ندادم بدون برا شعور و فرهنگ خودم احترام قائلم و نمیخوام بخاطر تو ب خودم بی احترامی کنم و گرنه هزاررررتا جواب برا گفتن دارم نگران نباس 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

چ مدلی از احساست گفتی؟

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
2714

بهونه آورده مطمعن باشه یعنی همون روز همون ساعت فامیلش اونجا بوده فیلم گرفته خب این آبروی خانوادگیشون میره بعدشم واسه پسر عیب نیست توهم که کاری نکردی که بخواد تو فیلم باشه