2410
2553

دوسش دارم خیلی زیاد همه وقتمون باهم بود وابستش شدم 

جمعه سر ی موضوعی بحثمون شد و فهمید دوسش دارم 

فرداش هیچ خبری ازش نشد تا پیام دادم گفت رفتیم بیرون ازمون فیلم گرفتن دارن آبرومو میبرن

هرچی گفتم بهونه نیار کلی قسم واینا خورد گفت بخدا راس میگم ازمون فیلم گرفتن تو گروه های خونوادگی میفرستن 

گفتم خب اگه میخوای جدا بشی لاقل حرمت وقتایی که باهم بودیم نگه دار و اینجور نگو گفت باور کن فیلم گرفتن اما برا خودم نمیفرستن که نفهمم کی فیلم گرفته و فلان

پرسیدم رو رابطمونم این قضیه اثر گذاشته؟گفت نه ربطی به رابطمون نداره فقط چند روز باید صبر کنی همه چی اروم بشه

حالا نه ازم میخواد ظهرا ببینتم نه بهم پیام میده نه هیجی بنظر شما بهونه میاره یا راس میگه؟چیکار کنم😣😣😣😒😒😒

یعنی چی فیلم گرفت برا عمش فرستادن؟ 

به مرحله ای از زندگیم رسیدم که خودم رو درگیر بحث و جدل بیخود نمیکنم...حتی اگه بهم بگی 1+1=5 میشه! بهت میگم حق با شماست! برو حالشو ببر...😂‏تهش خودمونیم و خودمون! هرچی دیرتر یادبگیریم که باخودمون حالمون خوب باشه... از دستمون رفته و برنمیگرده دیگه!🙂❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

بگو برو گمشو بابا

به مرحله ای از زندگیم رسیدم که خودم رو درگیر بحث و جدل بیخود نمیکنم...حتی اگه بهم بگی 1+1=5 میشه! بهت میگم حق با شماست! برو حالشو ببر...😂‏تهش خودمونیم و خودمون! هرچی دیرتر یادبگیریم که باخودمون حالمون خوب باشه... از دستمون رفته و برنمیگرده دیگه!🙂❤
2714

وااااااای ج دروغ ضایعی...اگه براش فیلم نمیدن از کجا فهمیده فیلم گرفتن ازتون؟ بهش فیلم نمیدن ک نفهمه کی ازش فیلم گرفتا؟ کی بهش گفته ازت فیلم دارن؟ همون گرفتا دیگه...بیخیال بابا بگو اوکی

در این محفل که طوفان غرور است..که را یک لحظه امکان سرور است؟!