2204
2217

من وقتی کلاس پنجم ابتدایی بودم برام یدونه تبلت لنوو خریدن اونم بزرکترین سایزش خیلی خوشحال بودم ولی الان که دبیرستانم حضوری مدرسه میرم میبینم همه گوشیاشونو میارن دوربیناشونو میشمارن یا مدلای جدید میخرن هی اون وقت من بهشون میگم بخرید میگن نه تبلتم اشتباه بوده مامانم میگه گوشی بخرین درس نمیخونی کل فامیلمون ابتدایی هاهم دارن دیروز پسرعموم که کلاس هفتمه مدل جدید خریده وضع مالیمونم خوبه  ، دوتا ماشین مدل بالا داریم ، چ روز پیشم یه کاپشن یک ملیونی خریدم اینو گفتم نگید به خاطر پولشه میگن دانشگاه قبول بشی بهترینشو میخریم ولی من دیگ واقعی افسردگی گرفتم وقتی میرم مدرسه لونارو میبینمو ...... از اینورم خواهر گاوم افسردم کرده دیگ خسته شدم دیگ امروز باهاشون بد رفتار کردم 😭😭 

خدایا شکرت شکرشکرشکرشکر  

خب الآن با چی با ما در ارتباطی ؟ اگه این تبلت یا هرچی که داری نیازت رو برطرف می کنه و فقط دوست داری یه برند خوب داشته باشی ، حق رو به والدینت می دم .

ببین گوشی نداشتن ممکنه به یه شکل بهت ضربه بزنه ، ولی گوشی داشتن ممکنه ضربه اش بیشتر و بیشتر باشه . الآن وقتیه که باید رو درست تمرکز داشته باشی و آینده تو بسازی . اگه گوشی جدید بگیری محاله باهاش سرگرم نشی و به اندازه ی کافی به درسات برسی . به هدفت فکر کن

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم. *در کمال ادب و احترام بنا به دلایل شخصی ، درخواست دوستی رو نمی پذیرم*زمان ! ای دزدی که همه چیزهای شیرین را از آن خود می کنی ! این را نیز به فهرست خود اضافه کن ؛ "او" روزی به من گفت : "دوستت دارم..."

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2215
پورشه با جک s5 چرا انقدر به فکر ماشینی؟

احتمالا تو خونتون فرشته هم کفتر دارید ، آخه چقد دروغ میگی یا چرا مثل عقده ای ها میای میگی دیروز کاپشن خریدم ۱ میلیون ؟ والا سویشرت من اینقده قیمتش ، احتمالا بوگاتی هم دارین😂

احتمالا تو خونتون فرشته هم کفتر دارید ، آخه چقد دروغ میگی یا چرا مثل عقده ای ها میای میگی دیروز کاپش ...

من عقده ای نیستم درست حرف بزن دروغم نمیگم به منم ربطی نداره که تو چه فکری میکنی والا اگه سویشرتت اینه قیمتش چرا حسودی مردمو میکنی  اگه هم گفتم منظورم این بود که به خاطر قیمتش این موضورو نمیگن ریپ نزن حوصلتو ندارم

خدایا شکرت شکرشکرشکرشکر  
من عقده ای نیستم درست حرف بزن دروغم نمیگم به منم ربطی نداره که تو چه فکری میکنی والا اگه سویشرتت این ...

نگاه سویشرت و کاپشن رو ولش شما ی جا گفتی توی فرشته زندگی میکنی و بعدش اونوقت کی توی فرشته باغچه داره ک بادمجون و گوجه بکاره😂😂

2050
ضایع شدی😂😂

من گفته بودم که جواب ابلهان خاموشیست  اینکه تو باور نکنی برای من چیزی میشه؟ تو باور نکنی ما دیگه خونمون اونجا نمیشه؟ پس الکی زور نزن که بی فایدس خونمونم ویلایی نه آپارتمان لابد میخوای بگی ویلایی وجود نداره برو دیگه بسته حوصلتو ندارم 

خدایا شکرت شکرشکرشکرشکر  
من گفته بودم که جواب ابلهان خاموشیست  اینکه تو باور نکنی برای من چیزی میشه؟ تو باور نکنی ما دیگ ...

اره میدونم بابا تو فرشته گوجه و بادمجون میکارن ، فامیلای بی کلاس دارن . پز کاپشن ۱ میلیونی میدن . پورشه و جک هم اصلا به هم نمیان حداقل دو تا ماشین میگفتی به هم بخورن ن پورشه و جک s5 ... من باهات مشکلی ندارم ولی حالم بهم میخوره از کسایی ک دروغ میگن الان مثلا ب دروغ بگی ک پولداری‌ چی میشه؟!