2410
2553
عنوان

بنظرتون استوریشو ریپلای کنم؟

330 بازدید | 18 پست

منظورم یه موجودیه به اسم کراش که چند بار برا استوریم ریکشن فرستاد و منم فقط لایک کردم 

احساس میکنم الان منم باید یه کاری بکنم 

اینم بگم که پیج من قفله و کلا دو سه تا پسر هست تو پیجم 

از استوری و پستایی که میزاره خوشم میاد فقط همین تاحالا هم ندیدمش 

میخوام بدونم اگه منم به استوریش ریکشن نشون بدم چه معنی ای داره؟ 

خداوندا شبم را روز گردان...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

خیلی بزرگش کردی 

یا ریپ بزن یا ریپ نزن .

اصلا مهم نیس

کاربری دست دو نفره🤍 پس کار آگاه بازی در نیارید  .‌.اگ ریپ زدی دیدی جوابتو ندادم بدون برا شعور و فرهنگ خودم احترام قائلم و نمیخوام بخاطر تو ب خودم بی احترامی کنم و گرنه هزاررررتا جواب برا گفتن دارم نگران نباس 

دغدغتون تو حلق @yamur72    

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا

واقعا موضوع حساسیه استرس گرفتم بذار فک کنم چند روز

بروپایین                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   مرسی  حالا برو بالا
2714
نشون توجه مگه همین رو نمی خوای؟ چه اشکالی داره؟

نمیدونم شاید اون منظوری نداشته از ریپلای کردنا 

مثلا استوری همه دخترارو ریپلای میکنه 

لنتی از حلق خودت مایه بذار 😂😂😂

حلقم درد میکنه جا نداره😂

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا
دغدغتون تو حلق @yamur72    

نه دغدغه اصلیمو اینجا نمیگم به مشاورم میگم 

اینجا یه سایت عمومیه یعنی یه نفر میپرسه فسنجون شیرین درست کنم یا ترش یعنی دغدغه اش در حد فسنجونه؟ 

2706