2328
2298
عنوان

بنظرتون استوریشو ریپلای کنم؟

214 بازدید | 18 پست

منظورم یه موجودیه به اسم کراش که چند بار برا استوریم ریکشن فرستاد و منم فقط لایک کردم 

احساس میکنم الان منم باید یه کاری بکنم 

اینم بگم که پیج من قفله و کلا دو سه تا پسر هست تو پیجم 

از استوری و پستایی که میزاره خوشم میاد فقط همین تاحالا هم ندیدمش 

میخوام بدونم اگه منم به استوریش ریکشن نشون بدم چه معنی ای داره؟ 

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی بزرگش کردی 

یا ریپ بزن یا ریپ نزن .

اصلا مهم نیس

کاربری دست دو نفره🤍 پس کار آگاه بازی در نیارید  .‌.اگ ریپ زدی دیدی جوابتو ندادم بدون برا شعور و فرهنگ خودم احترام قائلم و نمیخوام بخاطر تو ب خودم بی احترامی کنم و گرنه هزاررررتا جواب برا گفتن دارم نگران نباس 
2051

دغدغتون تو حلق @yamur72    

فقط 9 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🍑من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن  آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا🍑اینقد نگو دلم هلو خواست🍑😁 من خودمم دلم هلو خواست😐⁩ حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎

واقعا موضوع حساسیه استرس گرفتم بذار فک کنم چند روز

بروپایین                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   مرسی  حالا برو بالا
لنتی از حلق خودت مایه بذار 😂😂😂

حلقم درد میکنه جا نداره😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🍑من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن  آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا🍑اینقد نگو دلم هلو خواست🍑😁 من خودمم دلم هلو خواست😐⁩ حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎
دغدغتون تو حلق @yamur72    

نه دغدغه اصلیمو اینجا نمیگم به مشاورم میگم 

اینجا یه سایت عمومیه یعنی یه نفر میپرسه فسنجون شیرین درست کنم یا ترش یعنی دغدغه اش در حد فسنجونه؟ 

نه دغدغه اصلیمو اینجا نمیگم به مشاورم میگم  اینجا یه سایت عمومیه یعنی یه نفر میپرسه فسنجون شیر ...

الان چه ربطی داشتن بهم😂😂😂😂😂😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عشق من داری میگی دغدغه ات تو حلقم یعنی انگار  میگی دغدغه دیگه ای ندارم

💔💔

1
5
10
15
20
25
30
35
40