2737
2734

۱۹ سالمه همدردیم همه این ویژگیهارو منم دارم 

من تو ۱۵ سالگی دعواهای بدی داشتم سر چادر با خانواده

با افتخار دختر روستایی هستم🙆‍♀️دانشجومعلمم ترم ۴ کارشناسی پیوسته آموزش ابتدایی میخونم... برای شادی روح داداشم ی صلوات میفرستی🩵🥲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
آخر شما موفق شدی یا خانواده

خانواده

با افتخار دختر روستایی هستم🙆‍♀️دانشجومعلمم ترم ۴ کارشناسی پیوسته آموزش ابتدایی میخونم... برای شادی روح داداشم ی صلوات میفرستی🩵🥲
2738
الان‌چادر میپوشی

بله متاسفانه

چادر که خوبه خوشگل جان😘 بعد اینکه هیچکس حق تمسخر نداره  تو زیبایی اونا عادت به مسخره کردن کردن ...

بله اگر اجباری نباشه و خود طرف ب این نتیجه برسه ک دوس داره چادر سرش کنه

بزرگترین دشمن زنان، زنان احمق هستند🕊️

ما چکاری میتونیم بکنیم برات عزیزم؟؟

😬کاربر قدیمی❤️ عشقهای من👈🏻اهورامزدا❤️پسرم❤️همسرم❤️ آدمی را آدمیت لازم است…💙  گفتار نیک❤️پندار نیک❤️کردار نیک❤️ (منتها نه برای همه)🥰
خدا را شکر کن هم چنین خانواده با غیرتی داری خداوند اونا را حفظ کنه.  

فکر کنم از واژه نامه های متفاوتی استفاده می‌کنیم غیرت یعنی به زور سر کسی چادر کردن؟ یعنی تحمیل عقاید خودت ب دیگران ب اسم دوست داشتن؟ 

بزرگترین دشمن زنان، زنان احمق هستند🕊️
بله اگر اجباری نباشه و خود طرف ب این نتیجه برسه ک دوس داره چادر سرش کنه

آره خیلی خوبه که آدم اول ارزشش درک کنه کاش خانواده ها اینارو برای بچه ها توضیح بدن. به جای اجبار خشک و خالی.

اللّهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.
2706