2410
2553
عنوان

شما بودین ناراحت نمیشدین

| مشاهده متن کامل بحث + 339 بازدید | 35 پست
مشکل اینجاس تو چرا جوری رفتار کردی ‌ه به خودشون اجازه بدن راجب چهره خونوادت نظر بدن؟؟🤷🏻‍♀️

همش دارم به همین فک میکنم اتفاقا همیشه از خانوادم تعریف میکنم  خودمم هیچوقت تو ذوقشون نزدم نمیدونم کجای کارو اشتباه رفتم:(

خداوندا شبم را روز گردان...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
شما نباید عکس پدر و مادرتون رو نشون می دادید شوخی هم جا و مکان داره بخدا دوستاتون خیلی حرف بدی زدن&n ...

من چه میدانستم....

آأم فک میکنه همه مثل خودشن و دوس ندارن دوستشون ناراحت بشه

بذار فکر کنن بی جنبه ای تا اینکه فکر کنن توهین برات مهم نیست

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
2714

میخواستی بگی خدا از عقلتو کم کرده گذاشتم رو دماغ خانواده من🙄✊

سلامتی اون ک وقتی تو بغلم میگیرمش همه ی وجودم میلرزه…نه از ترس یا از لذت،نه!!!!!!!!واسه وحشت از فردای بدون اون…!!
تروخدابااینجور ادما وقتت روتلف نکن چه برسه به عمرت...من هرچی هم که باشه به خودم اجازه نمیدم دوستام ر ...

چشمممم 

خیلی برام سخته ولی اگه 10 نفر همینجوری هرروز یادم بندازن با کیا دوستم اونوقت به خودم میام

مشکلم اینه که زود فرتموش میکنم

بدترین قسمتش اینه که وقتی باهاشون سرد میشم میگن لوس و بچه و بی جنبه و...

بگن بدرک

کلا حذفشون کن این موجودات عقب مونده رو

میدونی امید منی دیگه؟میدونی چقدر عاشقتم،چقدر نگرانتم...میدونی اگه نفس میکشم بخاطر توعه...و میدونی که همه اینارو نمیتونم بهت بگم!این بنظرم آخرین راه بود...قوی باش،میدونم چقدر درد داری میدونم دردت به جونم، ولی باید قوی باشیم بخاطر همدیگه مگه نه؟!... :) میدونم دیگه دوستم نداری...ولی چرا هنوز عاشقتم چرا همه فکر و ذکرم تویی؟چرا از نگرانی مریض شدنت و ناراحت بودنت خوابم نمیبره؟...شاید چون زیادی عاشقم؟!هی بانی،من منتظرتما:)      DREAM BELIEVE ACHIEVE                                             https://harfeto.timefriend.net/16362731491613
اگه کسی پشت سر خانوادم به جای شما بهشون بگه تو با خاک یکسان میکنم

من گفتم عمه هات داغونن اونم دیگه چیزی نگفتن ولی اعصابم خورد شد بازم

2706