2410
2553
عنوان

شما بودین ناراحت نمیشدین

339 بازدید | 35 پست

عکس مامان بابامو به دوستام نشون دادم میخندن میگن همتون دماغاتون داغونه برید عمل کنید

اهمشون یه سری تیکه مثل همین بهم انداختن

سوالی که پیش میاد:

مگه دماغ خلقت خدا نیست دست خودمون نیست که

دوم اینکه یکم زشت نیست بزنیم تو ذوق دوستمون؟

واقعا دلم نمیخواد دیگه باهاشون باشم حتا اگه بهم بگن بی جنبه 

چون کلن ازین شوخیا زیاد میکنن

خداوندا شبم را روز گردان...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

واقعا چرا با همچین موجودات نخود مغزی دوستی میکنید؟

میدونی امید منی دیگه؟میدونی چقدر عاشقتم،چقدر نگرانتم...میدونی اگه نفس میکشم بخاطر توعه...و میدونی که همه اینارو نمیتونم بهت بگم!این بنظرم آخرین راه بود...قوی باش،میدونم چقدر درد داری میدونم دردت به جونم، ولی باید قوی باشیم بخاطر همدیگه مگه نه؟!... :) میدونم دیگه دوستم نداری...ولی چرا هنوز عاشقتم چرا همه فکر و ذکرم تویی؟چرا از نگرانی مریض شدنت و ناراحت بودنت خوابم نمیبره؟...شاید چون زیادی عاشقم؟!هی بانی،من منتظرتما:)      DREAM BELIEVE ACHIEVE                                             https://harfeto.timefriend.net/16362731491613
2714

سلام خواهر

مهم درون ادمه 

اگر کنار خانوادت دلت ارومه و پشت و پناهتن 

بدون که دنیا رو داری و چیزی رو کم نداری 

بزرگترین ثروتن

بزرگ کسی است که قلبش کودکانه💗💓                                قهرش بی_کینه 🤍                                                                    دوست داشتنش بی_ادعا💖                                                         و بخشش او بی انتهاست.  🎁💗♾️                    انسان زود پشیمان میشود.                                                       گاه از گفته 😣  و گاه از نگفته هایش.🥺                                       اما سراغ ندارم کسی را🤷🏻‍♀️                                                         که از مهربانی پشیمان باشد🌹🤗                                             خوش به حال آنکه خوب میداند ☺️☺️☺️                                                            مهربانی منطقی‌ترین گفتگوی زندگیست.... 🌹🌷🌺. 
2706