2237
2217
عنوان

شما بودین ناراحت نمیشدین

318 بازدید | 35 پست

عکس مامان بابامو به دوستام نشون دادم میخندن میگن همتون دماغاتون داغونه برید عمل کنید

اهمشون یه سری تیکه مثل همین بهم انداختن

سوالی که پیش میاد:

مگه دماغ خلقت خدا نیست دست خودمون نیست که

دوم اینکه یکم زشت نیست بزنیم تو ذوق دوستمون؟

واقعا دلم نمیخواد دیگه باهاشون باشم حتا اگه بهم بگن بی جنبه 

چون کلن ازین شوخیا زیاد میکنن

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، 

شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

2215
2050

سلام خواهر

مهم درون ادمه 

اگر کنار خانوادت دلت ارومه و پشت و پناهتن 

بدون که دنیا رو داری و چیزی رو کم نداری 

بزرگترین ثروتن

بزرگ کسی است که قلبش کودکانه💗💓                                قهرش بی_کینه 🤍                                                                    دوست داشتنش بی_ادعا💖                                                         و بخشش او بی انتهاست.  🎁💗♾️                    انسان زود پشیمان میشود.                                                       گاه از گفته 😣  و گاه از نگفته هایش.🥺                                       اما سراغ ندارم کسی را🤷🏻‍♀️                                                         که از مهربانی پشیمان باشد🌹🤗                                             خوش به حال آنکه خوب میداند ☺️☺️☺️                                                            مهربانی منطقی‌ترین گفتگوی زندگیست.... 🌹🌷🌺❤ 
2239
مشکل اینجاس تو چرا جوری رفتار کردی ‌ه به خودشون اجازه بدن راجب چهره خونوادت نظر بدن؟؟🤷🏻‍♀️

همش دارم به همین فک میکنم اتفاقا همیشه از خانوادم تعریف میکنم  خودمم هیچوقت تو ذوقشون نزدم نمیدونم کجای کارو اشتباه رفتم:(

شما نباید عکس پدر و مادرتون رو نشون می دادید شوخی هم جا و مکان داره بخدا دوستاتون خیلی حرف بدی زدن&n ...

من چه میدانستم....

آأم فک میکنه همه مثل خودشن و دوس ندارن دوستشون ناراحت بشه

2051