2733
2734
عنوان

خانوما یه سوال از نینی سایت دارم

144 بازدید | 18 پست

میشه همه کامنت های یک تاپیک. مثلا ۱۴۰۰ صفحه ای رو با هم کپی کرد؟اگر بلدین میشه بگین

یا دسترسی به صفحه ای که آخرین بار خوندیم سریع تر بشه

الان با عکس برات توضیح میدم

دخترای عزیز گروه نماز دارم واتساپ 🌺🌺🌺یک شمالی اصل(گیلانی_مازندرانی)  عاشق کشورمم💙   افتخار میکنم که دختر روستام🕊  یه روز تو دل تابستون،سیل میبارید از آسمون،توی اون بارون،دختری به دنیا اومد،که اسمش شد وارش،وارشی که سابقه نداشت وسط تابستون اونطور بباره،من اون دخترم،دختر اون بارون،وارش آسمون...به دنیا اومدنم معجزه بود،به قول مارجانم خودِ خودِ وارش بود💜💜💜هیچ وقت به قدرت خداوند شک نکن🤗 🚫آقایون لطفا نه لایک کنن نه ریپلای کنن و نه در تاپیک هام شرکت کنن🚫 با تشکر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

روی یه کلمه رو نگه میداری ، انتخاب همه رو میزنی .

یک صفحه کپی میشه

دخترای عزیز گروه نماز دارم واتساپ 🌺🌺🌺یک شمالی اصل(گیلانی_مازندرانی)  عاشق کشورمم💙   افتخار میکنم که دختر روستام🕊  یه روز تو دل تابستون،سیل میبارید از آسمون،توی اون بارون،دختری به دنیا اومد،که اسمش شد وارش،وارشی که سابقه نداشت وسط تابستون اونطور بباره،من اون دخترم،دختر اون بارون،وارش آسمون...به دنیا اومدنم معجزه بود،به قول مارجانم خودِ خودِ وارش بود💜💜💜هیچ وقت به قدرت خداوند شک نکن🤗 🚫آقایون لطفا نه لایک کنن نه ریپلای کنن و نه در تاپیک هام شرکت کنن🚫 با تشکر

نمیشه عزیزم 

مگر اینکه یه صفحه یه صفحه کپی کنی 

بعدم یه جا دیگه جاش بدی و صفحه بعد رو کپی کنی زیر قبلی درجش کنه

عشق های واقعی پیدا نمیشن، ساخته میشن💜...همسرم مکمل ارامش زندگیمه❤️⁩ای آن که دوست دارمَتَ اما ندارمَتَ...جایت همیشه در قلب من درد میکند🌟من دوست دارم بگم ویتامین۳۰ تو بگو ویتامین ( ث یا c) کاری به ویتامینای من نداشته باش 😌
2738
روی یه کلمه رو نگه میداری ، انتخاب همه رو میزنی . یک صفحه کپی میشه

خیلی ممنون پس سریع ترین راه همینه ؛بازم خوبه هر دفعه ۱۰ _۱۵ صفحه کپی میکنه میخونم ؛دوباره تکرار میکنم

مرسی عزیزم خیلی ممنون لطف کردی😘😘😍❤

خیلی ممنون پس سریع ترین راه همینه ؛بازم خوبه هر دفعه ۱۰ _۱۵ صفحه کپی میکنه میخونم ؛دوباره تکرار میکن ...

خواهش🌸🌸🌸

نمیشه عزیزم  مگر اینکه یه صفحه یه صفحه کپی کنی  بدم یه جا دیگه جاش بدی و صفحه بعد رو کپی ...

بله دقیقا میخوام توسیو مسیج کپی کنم چون سخته هی بیام سایت چند صفحه بخونم 🙏🙏❤🌹😘

آخه کم نیست ۱۴۰۰ صفحه است ؛باید سری سری کپی کنم سر فرصت بخونم😅😅🤦‍♀️

خب ذخیره کن اون تاپیک و بعد هر وقت خواستی میتونی بخونیش...♥️

اینجوری....این قسمت رو بزن

‏غیر از خودمان، به هر سمتی كه دویدیم غربت بود..
2706