2726
عنوان

samane58 هستم راجع به تاپیک پسرعمو .

1714 بازدید | 66 پست

سلام دوستان . 

من دیشب با اون خانوم صحبت کردم . آدرس مسافرخانه رو بهم دادن .قرار بود ساعت ۱۲ قرار ساعت ملاقات رو همینجا اوکی کنیم من برم مسافرخانه  تا اون موقع هم همسرم بره دنبال کارایی که شاید لازم باشه

من زنگ زدم به مسافرخانه گفتن همچین کسی اینجا ساکن نبوده و نیست . کلی سوال پیچ کردم و توضیح دادم  تا اگه به خاطر مقررات کاریشون نمیگن کوتاه بیاد . 

الانم که نه تاپیکش هست نه کاربریش. 

به هر حال ... 

اصل بر برائت است .همیشه همه راست میگن تا برخلافش ثابت بشه . 

شماره مو براش گذاشته بودم. اگر ایشون واقعیت رو گفتن یا حتی نگفتن ولی به هر حال به کمک احتیاج دارن ، و لازم بود میتونن با من تماس بگیرن . 

قبلا هم ازین موارد داشتیم . قدیمی ها یادشونه ، اونی که میگفت با سه قلو هام خونه تنها موندم و تبریزم .ما آماده به هر کاری که ازمون بر بیاد شدیم ولی تاپیکش  دروغ بود . اما باز من هرگز به هیچ تاپیکی نمیگم دروغه . تا وقتی بهم ثابت بشه . 

روز خوش ایام به کام. 

لطفا این تاپیک رو‌مطالعه بفرمایید:من برای اقدام آماده ام یعنی چه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ماجرا چی بوده؟کسی حال داشت برام توضیح بده لطفا

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘

سمانه جان اون که میخواست بچشو درمان کنه هم شما بودی دنبالش رفتی الکی بود؟؟

یادم نیست دندوناش بود انگار میگفت تا صبح از درد جیغ میزنه 

فکر کنم چهار سال پیش

چقدر همه ناراحت شدن 

فقط 21 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

همین الان همسرم زنگ زد بیاد دنبالم گفت شاید به خاطر وصعیتش تو کامپیوتر ثبت نکردن دوباره زنگ زدم اقاهه گفت خانوم بیا اتاقا رو بگرد 😒 گفتم اگه همچین خانومی اومد سریع به شماره من زنگ بزن. 

همین الان همسرم زنگ زد بیاد دنبالم گفت شاید به خاطر وصعیتش تو کامپیوتر ثبت نکردن دوباره زنگ زدم اقاه ...

کدوم خانم میشه بگید

{قیامت بی حسین غوغا ندارد،شفاعت بی حسین معنا ندارد،حسینی باش که در محشر نگویند،چرا پرونده‌ات امضاء ندارد}یاامام حسین
سمانه جان اون که میخواست بچشو درمان کنه هم شما بودی دنبالش رفتی الکی بود؟؟ یادم نیست دندوناش بود ...

یادم نیست اون 😁

من بازم میگم شاید یه مسافرخونه دیگه ست خواسته ببینه من میام یا نه ، و میخواسته بیاد جلوی این مسافرخونه . 

شماره مو داره به هر حال . 

نمیگم نه دروغ نگفته ولی نمیگمم که دروغ گفته .

یادم نیست اون 😁

یکی از کاربرای قدیمی بود الان یادم نیست کدوم

گفتیم پول بذاریم بچه رو درمان کنه

پیگیر شد دید الکیه

فکر کنم مرضیه که دخترش ایه هست بود

فقط 21 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یکی از کاربرای قدیمی بود الان یادم نیست کدوم گفتیم پول بذاریم بچه رو درمان کنه پیگیر شد دی ...

اهان . یه چیزایی یادم اومد . 

ولی مرضیه الانم هستا 😁

2706