2733
2734
عنوان

لاغری تا عید با امید بخدا فقط با انگیزه ها

| مشاهده متن کامل بحث + 62550 بازدید | 12548 پست
عزیزم من چااااقممممم از اونا چاقااااا من قبل همه چی میخوردم ولی به اندازه خوبم لاغر کردم الانم از ...

وااای ازون چاقای نرم من کلا آدم تپلی خوشم میاد دلم قش میر همش بمالونمش نرم پفکی مخصوصا اگه سفیدم باشه که دیگه هیچی باید فرار کنه از دستم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو از بنده های برگزیده ایی

چن تاداری؟راستی ریحان توچن خواهربرادرداری ،بخدادلم سوخت بیچاره هم خونه شودراختیارشون گذاشت چن روززحمت بکش آخرش دعواکنن

وزن شروع:۷۱......وزن الان:۶۲،۶۵۰......وزن هدف تاعید:۶۰......وزن هدف اصلی :۵۰ شروع دوباره پیاده روی۲۷دی 
2728
چن تاداری؟راستی ریحان توچن خواهربرادرداری ،بخدادلم سوخت بیچاره هم خونه شودراختیارشون گذاشت چن روززحم ...

آره فیروزه جون خیلی خسته شده معلومه🥺 من ۳ خواهرشوهر دارم

خودمم ۲ تا آبجی ۱ داداش🤩

سلام

روز اول رژیمم ۲۰۵۵ رژیم را بستم.یواش یواش کمش میکنم تا برسه به ۱۵۰۰

تجربه ام میگه.۱۵۰۰ چربی سوزی را راه میندازه.

اگه واقعا دلم چیزی بخواد میخورم.اما کم.

وزن کشی کردم ۷۲ بودم.

دوباره اپ زیره را راه انداختم.چه جذاب شده.

هدف اولم ۵ کیلو تا عید کم کنم.

ورزش اسکات۵۰

پلانک ۱ مین

پل ۵۰

کرانچ۵۰

حرکت گربه۵۰

دیپ۳۰

۲۰ دقیقه رقص

بیاید به هم انگیزه بدیم.مانا باشید.

گروه نارنجی🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡 شروع رژیم ۱بهمن۱۴۰۱      و۷۸ کیلوام...مثل🐌🐌🐌  برم تا عید ۲ کیلو هم کم کنم راضی ام.سالم خوری میکنم چون نمیتونم ورزش کنم.اگه وزنم اهسته کم بشه بهتره.ولی هدفم تو ماه اول ۷۷ کیلو  🔒  ماه دوم ۷۶بشم 🔒   انشالله به هدفم میرسم.عجله ای ندارم.تاریخ ویرایش امضام ۱ اسفند وزن امروزم ۷۳.وقتی امضام را میخونم تعجب میکنم.۵ کیلو در یک ماه.انشالله که تا اخر اسفند ۳ کیلو کم کنم.🔒🔓۷۰ کیلو بشم.انشالله
2738
آره فیروزه جون خیلی خسته شده معلومه🥺 من ۳ خواهرشوهر دارم خودمم ۲ تا آبجی ۱ داداش🤩

خداحفظشون کنه منم آبجی میخوام☹

وزن شروع:۷۱......وزن الان:۶۲،۶۵۰......وزن هدف تاعید:۶۰......وزن هدف اصلی :۵۰ شروع دوباره پیاده روی۲۷دی 
شام کوکو سبزی+ نون باگت (خیارشور و کاهو حساب نکردم) امشب با ۱۱۵۳ بستم یه خرما مونده آخرشب میخورم

نوش جان ننه خرماروحذفش کن

شام کوکو سبزی+ نون باگت (خیارشور و کاهو حساب نکردم) امشب با ۱۱۵۳ بستم یه خرما مونده آخرشب میخورم ...

ریحان یه سوال ازیکی توتایپک داشتیم راجع به لاغری حرف میزدیم میگه کالری مجازفرمولش اینجوری شده وزن ضربدر۳۰منهای ۵۰۰من ماله خودموزدم شد۱۵۴۰خیلیه که ایناروبخورم میترکم 

2706