2726
عنوان

لاغری تا عید با امید بخدا فقط با انگیزه ها

| مشاهده متن کامل بحث + 62547 بازدید | 12548 پست
نوش جون سارا جون كالريت رو عالي بستي من امروز گند زدم فك كنم 

شاموگندزدم یه بشقاب ماکارونی خوردم درحدانفجارشدن 😬

وزن شروع:۷۱......وزن الان:۶۲،۶۵۰......وزن هدف تاعید:۶۰......وزن هدف اصلی :۵۰ شروع دوباره پیاده روی۲۷دی 
امروز 1000 کالری مصرف کردم بدون ورزش وقت نکردم

خوبه که ورزشوامروزهیشکی نکرده😀

وزن شروع:۷۱......وزن الان:۶۲،۶۵۰......وزن هدف تاعید:۶۰......وزن هدف اصلی :۵۰ شروع دوباره پیاده روی۲۷دی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

وای نوش جونت من الان تواین 2ماه فقط شب یلدا یه ذره بیشترغذاخوردم بااینکه گرسنه میشم وتحمل میکنم

فقط 15 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا خودت کمک کن 
وای نوش جونت من الان تواین 2ماه فقط شب یلدا یه ذره بیشترغذاخوردم بااینکه گرسنه میشم وتحمل میکنم

واقعاآفرین به ارادتون شاموخیلی کم کرده بودم امشب یه جورایی زیرآبی شدبرام🙊

سلام پارسال اواسط بهمن شروع کردم به رژیم با برنامه زیره ۱۰ کیلو کم کردم.امسال هم میخام شروع کنم.فردا وزن کشی کنم روزانه میام خدمتتون. با ۲۰۰۰ کالری شروع میکنم که برسونم ۱۶۰۰.بیام انگیزه بدیم.

گروه نارنجی🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡 شروع رژیم ۱بهمن۱۴۰۱      و۷۸ کیلوام...مثل🐌🐌🐌  برم تا عید ۲ کیلو هم کم کنم راضی ام.سالم خوری میکنم چون نمیتونم ورزش کنم.اگه وزنم اهسته کم بشه بهتره.ولی هدفم تو ماه اول ۷۷ کیلو  🔒  ماه دوم ۷۶بشم 🔒   انشالله به هدفم میرسم.عجله ای ندارم.تاریخ ویرایش امضام ۱ اسفند وزن امروزم ۷۳.وقتی امضام را میخونم تعجب میکنم.۵ کیلو در یک ماه.انشالله که تا اخر اسفند ۳ کیلو کم کنم.🔒🔓۷۰ کیلو بشم.انشالله

راستی شماریزش مونگرفتی ؟؟؟

كالري نهايي ت كه خوب شده

واي گفتي ماكاروني فك كنم سه ماه باشه نخورديم هوس كردم😋😋😋متاسفانه من از اون رشته ايي ها بلد نيستم خوب دربيارم فقط شكلي ميپزم از اون رشته ايي هاش هوس كردم😅

من ريخته ام در رگ تو شيره جان..جان ِ مادر💜

افرين به اراده ت مرحبا👍🏻👍🏻

من ريخته ام در رگ تو شيره جان..جان ِ مادر💜
كالري نهايي ت كه خوب شده واي گفتي ماكاروني فك كنم سه ماه باشه نخورديم هوس كردم😋😋😋متاسفانه من از ...

😃😃😃یه روزبیابرات بپزم انگشتاتم باهاش بخوری رشته ای هارومن قبل ازجوشوندن خوردمیکنم بعدآبکش توشم مرغ میریزم عالی میشه فردابپزکم بخور😜

2706