2726
عنوان

لاغری تا عید با امید بخدا فقط با انگیزه ها

| مشاهده متن کامل بحث + 62548 بازدید | 12548 پست

نهار خوردم . میدونم زوده ولی میان وعده نداشتم گشنم شد خو    4 قاشق عدسی 200 کالری و یه گفه دست نون 80 کالری . البته یه قاشق چای خوری عسل هم داشتم با چای. 15 میگیریم 

بنویسید که این مرده به عشق - بر سر قبر خویش گریه نکرد - میلاد مزارش هم که رسید - غم را با دل خویش لمس نکرد
نهار خوردم . میدونم زوده ولی میان وعده نداشتم گشنم شد خو     4 قاشق عدسی 200 کالری و یه گ ...

با صبحانم شد 455   

بنویسید که این مرده به عشق - بر سر قبر خویش گریه نکرد - میلاد مزارش هم که رسید - غم را با دل خویش لمس نکرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
تازه رسیدم خونه باید برم دوش بگیرم و ناهار بپزم آشپزخونه جمع کنم تا شوهر جان بیاد 🥴 هنر کنم مثل خر ...

خسته نباشی عزیزم . خوابیدی هم عیب نداره .   

نهار خوردم . میدونم زوده ولی میان وعده نداشتم گشنم شد خو     4 قاشق عدسی 200 کالری و یه گ ...

نوش جونت ولی خب خدایی زود خوردی 

میگم ناهار تا با خودت میبری سرکار؟ اونجا ناهار میدن بهتون ولی شما برا خودت جدا میبری؟ 

نوش جونت ولی خب خدایی زود خوردی  میگم ناهار تا با خودت میبری سرکار؟ اونجا ناهار میدن بهتون ولی ...

اره زود میخورم متاسفانه . نهار میبرم . شرکت کوفت هم نمیده   

نه خیالت راحت ورزش میکنم امروز عصر  بذارم برا شب مثل دیشب شوهرم میگه ولش کن بشین پیشم 😐

ای از دست این مردا . به منم میگه چیه رژیم باز گرفتی خوبی که . خبر از درون نداره   

بازم کالریت خیلی پایینه چرا

میترسم بخورم . صبح یکی و نصفی تقریبا قاشق ارده عسل با یکی و نیم کف دست نون . الانم یه کف دست نون و چهار قاشق عدسی . میان وعده نیاورده بودم برای صبح   

2706