2737
2734
عنوان

لاغری تا عید با امید بخدا فقط با انگیزه ها

| مشاهده متن کامل بحث + 62554 بازدید | 12548 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از رو اسم پروفایل تون فکر کردم دوتا دارین  آن شا الله منم وزنم کم بشه سال دیگه یه توپولی خدا ب ...

ایشالا به امید خدا .الان فقط النا طلا رو دارم اگه خدا صلاح بدون یکی دیگه بهم بده خوشحال میشم

2731

سلام سلام

متاسفانه امشب نشد کالری شماری کنم😔 

فاطمه جون میدونم کارم درست نیست ولی اگه اشکالی نداره من این هفته ۲ شنبه وزن بدم امشب پر خوری نکردم ولی خب همه پر کالری بود و خیلی زد بالا...فردا رو صبر کنم بلکه هضم بشه

سلام استارتر عزیز شما کالری مورد نیاز منو حساب کردی شد ۱۴۲۰ ...قد ۱۶۰ وزن ۸۱...ولی کرفس برامن ۱۸۰۰ تا پیشنهاد دادالبته زدم دوران شیردهی شاید برای همون چهار صدتا بیشتر میزنه ..حالا سوالم اینه الان من باید از ۱۸۰۰ تا بیشتر نشه که لاغر شم ؟؟یا از ۱۸۰۰ کالری کمتر بشه ینی اخر شب کالری باقی بمونه که لاغر شم؟؟؟؟؟کدومش 

اللهم عجل الولیک الفرج .الهی هیچ کودکی مریض و بی سرپناه وگرسنه نباشه آمین .اللهم صلِ علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم
2738

من که از لاغر شدن خودم ناامید شدم یماهه هیچی به هیچی تازه باشگاهم میرم ...بنظرم چاقی من هورمونی وبخاطر دوران شیردهی 😔😔

اللهم عجل الولیک الفرج .الهی هیچ کودکی مریض و بی سرپناه وگرسنه نباشه آمین .اللهم صلِ علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم
ریزش موها‌رو چیکار کنم😭

سلام میگن برنج را حذف نکنید و فلان 

ولی حقیقت من با اینکه برنج هم زیاد خوردم ولی از اوایلی که رژیم گرفتم ریزش مو پیدا کردم تا الانم هست یه جورایی کچل شدم 

از بقیه راهکار بگیر 

والا طبق گفته شما میخاستم بخورم امشب ولی احساس کردم کالریام زیاد میشه بعدم زود خاموشی زدن دیگه نخورد ...

خدا رو کر خاموشی خورد   

بنویسید که این مرده به عشق - بر سر قبر خویش گریه نکرد - میلاد مزارش هم که رسید - غم را با دل خویش لمس نکرد
2706