2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

من بعد از سقط یکبار پریود شدم ولی واسه اینماه ۱۰ روز از موعدم گذشته هنوز پریود نشدم.دوبار سونو واژینال دادم بقایا نداشتم، بعضی روزا دل درد خفیف دارم، سینه هام درد میکنه. دکترم میگه صبر کن تا بشی😒

من بعد از سقط یکبار پریود شدم ولی واسه اینماه ۱۰ روز از موعدم گذشته هنوز پریود نشدم.دوبار سونو واژین ...

دکترا آدم رو بیشتر بلاتکلیف میکنن😭😭

God help me to be strong enough not to lie to myself 

معمولا از یک ماه تا ۴۰ روز پریود نمیشن ولی من دوماه پریود نشدم بعدشم بهم ریخت کلا ولی الان خوب شده 

مأیوس نباش ! من امیدم را در یأس یافتم، مهتابم را درشب ،عشقم رادرسال بد... وهنگامی که داشتم خاکستر میشدم گُر گرفتم...🌈 #احمدشاملو✍
2738
من بعد از سقط یکبار پریود شدم ولی واسه اینماه ۱۰ روز از موعدم گذشته هنوز پریود نشدم.دوبار سونو واژین ...

علت سقط رو بهتون گفتن؟ چند وقت بودین؟

معمولا از یک ماه تا ۴۰ روز پریود نمیشن ولی من دوماه پریود نشدم بعدشم بهم ریخت کلا ولی الان خوب شده&n ...

من همون ماه که خونریزی سقط داشتم ماه بعد پریود شدم ولی بی نظم، از اون سقط تا الان دوبار پریود شدم یه بار ۱۸ آذر، یه بار ۱۴ دی، ولی دی ماه دو روز خونریزی داشتم و تموم، نمی‌دونم این دیگه چه مدلشه!!!!!

من همون ماه که خونریزی سقط داشتم ماه بعد پریود شدم ولی بی نظم، از اون سقط تا الان دوبار پریود شدم یه ...

خودش درست میشه 

طبیعیه

مأیوس نباش ! من امیدم را در یأس یافتم، مهتابم را درشب ،عشقم رادرسال بد... وهنگامی که داشتم خاکستر میشدم گُر گرفتم...🌈 #احمدشاملو✍
دکترم گفت سقط زیر ۳ ماه مربوط به ضعف اسپرمه، به همسرم دارو داده

جالبه، به من گفت چون ۱۳ سال اقدام نکردی اینجوری شده🤔🤔🤔 نه به خودم نه همسرم دارو نداد

2706