2703
2553

داستان از این قراره ما دیشب خونه باغ همسرم اینا بودیم همه پسرا و دخترا با همسراشون هم جمع بودن و قرار شد همه شب بمونن اونجا ، بعد انگار همشون اوکی بودن فقط ما مونده بودیم که بمونیم یا نه ، بعد یه سکوت خیلی خر و سنگینی این وسط افتاد ، از همسرم پرسیدن شما چی میمونین😕همسرمم منو نگاه کرد که چیکار کنیم و اینا(این وسط همه ساکت مونده بودن ببینن ما چی میگیم)

حالا اون لحظه که همسرم ازم پرسید گفتم هرجور خودت صلاح میدونی عزیزم🥴🥴🥴😅دیگه بعدش جمع شلوغ شد خداروشکر کسی منظر جواب همسرم نموند

ولی من واقعا واقعا دوست نداشتم بمونیم ، واسه همین خبیث بازی دراوردم پیام دادم که نه نمونیم من پ.ر.ی.و.دم🤦🏻‍♀️در صورتی که نه واقعا نبودم☹️یخورده عذاب وجدان دارم چون بعدش اومدیم خونه قرار بود برنامه داشته باشیم بعد دیگه نتونستم بگم نه نیستم خیلی ضایع میشد کلا قضیه کنکل شد🤕

خیلی خبیث بازی دراوردم؟؟یا شمام جای من بودین حقه بکار میگرفتین؟؟

راست و حسینیش میدونستم اگ بی دلیل بگم نه میخواد بدونه که چراااا...

بعد اونجا نمیتونستم دلیلی جز این پیدا کنم☹️

ز همه دست کشیدم که تو باشی همه‌ام!  وی سالها خواننده خاموش بوده لیکن تازه در سایت عضو شده است   

حالا اینکه دروغ گفتی یکم ایراد داره میتونستی راستشو بگی که دوست نداری بمونی ولی خب منم جای تو بودم شاید اینکارو میکردم خودتو سرزنش نکن

و یه سوال همسرت نمیدونه کی پریود میشی؟ خوش به حالت که میتونی اینطوری بپیچونیش😂❤️

🖤Baby devil is here
حالا اینکه دروغ گفتی یکم ایراد داره میتونستی راستشو بگی که دوست نداری بمونی ولی خب منم جای تو بودم ش ...

بابا میدونه دوست ندارم ، فقط اون لحظه دلیل منطقی ای نداشتم ، بعدم ضایع بود بگم خوشم نمیاد ازشون😁چرا بابا میدونه تاریخ دقیقشم میدونه🤭سرساعت یاداوری می‌کنه لعنتی😅ولی خب چون نزدیک سیکلم بود فکر کرد که مثلا بهم ریخته ، دیگه بهرحال دیشب کنکل شد برناممون🤦🏻‍♀️حالا موندم نقشو ادامه بدم؟یا چی؟امروز صبح میخواست بره سرکار می‌گفت چرا بداخلاق نیستی😂وااای بمیرم برات 

ز همه دست کشیدم که تو باشی همه‌ام!  وی سالها خواننده خاموش بوده لیکن تازه در سایت عضو شده است   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بابا میدونه دوست ندارم ، فقط اون لحظه دلیل منطقی ای نداشتم ، بعدم ضایع بود بگم خوشم نمیاد ازشون😁چرا ...

درکت میکنم اتفاقا میخاستم بهت بگم که نمیشه هم فاز مخالف برداشت و راحت بگی نمیتونم بمونم پس کارت منطقی بود

نه نمیخاد نقش بازی کنی بگو یکم لکه بینی و دلدرد داشتم ولی الان اوکیه شاید هورمون هام بهم ریخته😂🙄

حالا اصل دروغ گفتن مهم نیست، مهم لحنیه که میگی من انقد خوب دروغ میگم که طرف باور میکنه ینی لحنمو میگم جدی 😂

🖤Baby devil is here
2456
درکت میکنم اتفاقا میخاستم بهت بگم که نمیشه هم فاز مخالف برداشت و راحت بگی نمیتونم بمونم پس کارت منطق ...

😂😂😂اره دقیقا کلش میشد همین که هورمونام بهم ریخته

حالا مشکل اون حله ، ولی نمیدونم چرا حس کردم خبیثم🥴شاید اون دوست داشت بمونه😭اینکه دروغ گفتم بد بود ، حالا تا بار بعدی به کل میفهمونم بهش که شب نمیخوام اونجا بمونم در هر صورت که لازم نشه اینجوری بگم😅

😂😂😂اره دقیقا کلش میشد همین که هورمونام بهم ریخته حالا مشکل اون حله ، ولی نمیدونم چرا حس کردم خبی ...

نه چه عذاب وجدانی بیخیال مهم خودتی که اونجا راحت نبودی همسرتم صد درصد راحتی تو رو میخاد و براش مهمی 

🖤Baby devil is here
😂😂😂اره دقیقا کلش میشد همین که هورمونام بهم ریخته حالا مشکل اون حله ، ولی نمیدونم چرا حس کردم خبی ...

سلام عزیزم  ببخشید شما کاشت ابرو انجام دادین راضی هستین؟

دوست دارم کاشت ابرو انجام بدم اما میترسم حالت سیخ سیخ و زشت بشه 

2714
سلام عزیزم  ببخشید شما کاشت ابرو انجام دادین راضی هستین؟ دوست دارم کاشت ابرو انجام بدم اما ...

سلام گلم اره راضیم 😂🌹

فقط اینکه شما از کجا فهمیدی؟ تو تایپیکام گفته بودم؟

بعد اصلا چیشد کاربری منو پیدا کردی😂😂😂

نه جای خوب انجام بدی و موی طبیعی بکار ببرن برات خاب ابرو خوب میشه دیگه زشت نیست♥️

سلام گلم اره راضیم 😂🌹 فقط اینکه شما از کجا فهمیدی؟ تو تایپیکام گفته بودم؟ بعد اصلا چیشد کاربری م ...

سلام. عزیزم سرچ کردم. تو تایپکا اسمتون دیدم.  ممنون بابت راهنمایی 🌹🌹

سلام عزیزم یه سوال حقوقی داشتم میخواستم اگه زحمتی نیست جواب بدین

خدایا میشه بغلم کنی ؟🙏                                                موهامو ناز کنی؟🙏.                                                         گریه کنم 🥺                                                                            گریه کنم 🥲                                                                   گریه کنم 😭

ما ضامن کسی شدیم که قسطاشو نمیریزه ، پرسیدیم گفتن وقتی میتونین شکایت کنین که خودتون بریزین و شکایت مطالبه گری کنین. ما هم نمیخوایم قسط های کسی دیگه رو بریزیم

میخواستم بدونم بانک اول حساب اونو مسدود می‌کنه یا حساب مایی که ضامن شدیم؟

خدایا میشه بغلم کنی ؟🙏                                                موهامو ناز کنی؟🙏.                                                         گریه کنم 🥺                                                                            گریه کنم 🥲                                                                   گریه کنم 😭
سلام گلم اره راضیم 😂🌹 فقط اینکه شما از کجا فهمیدی؟ تو تایپیکام گفته بودم؟ بعد اصلا چیشد کاربری م ...

عزیزم کجایی چه خبر چرا دیگه تاپیک نمی زنی ؟

یه مدت هم کاربریت لغو شده بود 

هیچ ورزشی برای قلب بهتر از خم شدن و گرفتن دست افتادگان نیستجان هولمز